21 листопада, у другу річницю початку Революції Гідності, вшанували пам’ять похованого у Чабанах Героя Небесної сотні Сергія Бондарева. На могилу загиблого чоловіка активісти разом із керівництвом Чабанівської селищної ради поклали квіти.

 Уродженець Донецької області Сергій Бондарев загинув на Майдані 18 лютого від чотирьох куль, які в нього влучили під час штурму будинку профспілок. Герою було всього 32.

  Працювати програмістом до столиці чоловік переїхав за два роки до трагічних подій. Коли почалася Революція Гідності відразу пішов на Майдан волонтером.  Останню розмову з Сергієм дружина Світлана згадує так: «Привіт, Сергію. Робочий день скінчився, я вже збираюсь їхати додому. У тебе які плани? Я на Майдан. Добре, а ти на довго? Сьогодні буду стояти до останнього!» (діалог за матеріалами «Depo. Донбас») Про загибель Сергія Бондарева родина дізналася лише через два дні. У нього залишилася 12-річна донька. Нещодавно, 27 листопада, у краматорській школі, де він навчався всі 11 класів, на його честь відкрили меморіальну дошку. Чабани і Новосілки теж пам’ятають і пам’ятатимуть Героя Небесної сотні Сергія Бондарева.

 

Матеріал підготував Максим Шилін

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика