З нагоди наступаючого великого свята всіх християн -Пасхою Господньою, відбулася святкова зустріч представників Чабанівської селищної ради, депутатів місцевого органу самоврядування та ГО"Розвиток Київщини" з ветеранами двох ветеранських організацій Новосілок.

 До присутніх ветеранів та людей старшого віку з вітальним словом, з нагоди Великодніх святкувань, від імені голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва, звернулися заступники Юрій Бондар та Олег Наумчук. З вітальними словами до присутніх звернувся активний громадський діяч ГО"Розвиток Київщини" Федір Врачевський, місцеві депутати Валентина Грузинська, Катерина Середа, Сергій Бондарєв.

 Всім присутнім було вручено Великодні Паски разом з святковими наборами, а також передано важко хворим та лежачим членам ветеранських організацій, тим, хто найбільше потребує допомоги та уваги.Також двом ветеранським організаціям були передані продукти харчування для найбільш незахищених верств населення.

 Від імені Чабанівської селищної ради, Києво-Святошинської районної ради, Київської обласної ради привітали з наступаючими святами Пасхи сім"ю загиблого воїна АТО Олександра Бердеса.

 За сприяння селищного голови Олександра Киризлієва , з нагоди наступаючих Великодніх свят , виконавчим комітетом селищної ради передано понад 70 запрошень на відвідування святкової вистави цирку "Шапіто" дітям воїнів АТО, дітям з багатодітних сімей та дітям,що опинилися у важких життєвих обставинах. Циркова вистава відбудеться в понеділок 17 квітня о 14:00 годині.

 Висловлюємо слова вдячності всім благодійникам та не байдужим людям за допомогу, а саме Ксенії та Федору Врачевським, Роману Михайленку, ГО"Розвиток Київщини", депутатам Валентині Грузинській та Анатолію Ковалю.

Бажаємо всім гарних Великодніх Свят!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика