Урочисті заходи пройшли біля пам"ятника загиблим воїнам-односельцям у Новосілках та біля ДОТу часів Другої Світової війни , де проходила лінія оборони Києва, в Чабанах.

 

Заходи проходили за ініціативи та підтримки Чабанівської селищної ради. Серед присутніх були представники селищної ради, виконавчого комітету, місцеві депутати, ветерани ветеранських організацій, громадскість.

З вітальним словом з нагоди Дня Перемоги до присутніх звернувся голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв: " Шановні односельці! Дорогі ветерани! Вітаю Вас зі святом Великої Перемоги над фашистськими загарбниками! Цей день є найбільш значимий і хвилюючий для всіх людей. Це свято ми відзначаємо як данину пам'яті і поваги всім, хто віддав саме найцінніше - своє життя, заради світлого майбутнього наступних поколінь. Сьогодні ми вшановуємо тих відважних героїв, хто зі зброєю в руках здобував у страшних, запеклих боях Перемогу, тих громадян, хто своєю працею забезпечував і підтримував бійців на фронтах.

Ми, нащадки наших славних батьків, дідів та прадідів, не маємо права забувати їх подвиги! Світла пам'ять всім нашим визволителям, чиї життя забрала страшна війна! Низький уклін героям, які пройшовши пекло війни, та є сьогодні серед нас. Сьогодні по іншому сприймається це свято в Україні, адже на Сході держави ідуть бої за наші землі, свободу, цілісність та незалежність нашої держави. Гинуть бійці, мирні жителі, жінки, діти. Війна несе смерть, біль, розлуку, страждання, розруху та сльози в усі віки та часи...

Наш український народ є миролюбивим, працьовитим, дружелюбним. Тому особливо цінуємо мир, розуміємо глибокий зміст цього слова, усвідомлюємо його значущість та важливість!

Щиро вітаю з Днем Перемоги громадські організації ветеранів війни та праці, переважна більшість яких – є діти війни та є свідками тих страшних лихоліть. Не дивлячись на свій поважний вік, вони і сьогодні є активними громадянами, беруть участь в громадській діяльності, допомагають та підтримують тих, хто фізично обмежений, потребує підтримки та уваги.

Вдячний всім, хто сприяв та допомагав у встановленні пам’ятника на могилі Невідомого Солдата по вул. Васильківська в с. Новосілки. Хочу висловити велику подяку головам ветеранських організацій – Марині Володимирівні Тесанюк, Юрію Костянтиновичу Маслову, Єдуарду Григоровичу Дегодюку за небайдужість, активну громадську позицію, толерантність та відповідальність.

Бажаю Вам, дорогі наші ветерани, всі присутні, миру, оптимізму та довгих літ життя! Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком! Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям! Слава Україні! "

Предстоятелі місцевих Храмів о.Мирослав та о.Олександр відслужили заупокійні служби за загиблими. Пам"ять загиблих людей вшанували хвилиною мовчання.

Також перед присутними на заходах виступили з святковими промовами заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів влади Юрій Бондар та заступник з соціальної політики та гуманітарних питань Олег Наумчук, голови ветеранських організацій, місцева жителька Алла Шидловська.

Всіх учасників бойових дій особисто привітав селищний голова Олександр Киризлієв. разом з представниками ГО"Розвиток Київщини". Було покладено вінки до Пам"ятника Невідомому солдату та зруйнованого ДОТу біля Одеської траси. Чудову святкову програму підготували творчі колективи Будинку культури та Центру культури та дозвілля.

Всіх присутніх на заходах пригощали солдатською кашею, варениками та фронтовими "50 граммами" від селищного голови. Польову кухню організували місцеві дитячі садочки "Дзвіночок" та "Яблучко". Висловлюємо слова вдячності та подяки всім причетним до організації та проведення урочистих святкових заходів до Дня Перемоги!

З Днем Перемоги!

Виконавчий комітет

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика