З нагоди Дня Перемоги голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв, разом з представниками виконавчого комітету та ГО"Розвиток Київщини", провідали та привітали в Чабанах та Новосілках учасників бойових дій Другої світової війни, а саме Івана Микитовича Пасічника, Василя Івановича Скрипника, Антона Антоновича Кондратюка, Василя Дмитровича Бондаренка.

 

Також було вшановано пам"ять загибливих воїнів та урочисто покладено вінки до могили Невідомого солдата на старому кладовищі в Чабанах, пам"ятника Невідомому солдатові в Новосілках, зруйнованому ДОТу біля Одеської траси та інших культурно-історичних пам"яток часів Другої Світової війни.

Представники трьох ветеранських організацій Чабанів та Новосілок разом з головами ветеранських організацій та представником виконавчого комітету Чабанівської селищної ради, взяли участь у перепохованні останків солдат-героїв часів Другої світовоївійни, які відбулися 8 травня в селі Гатному. За православним звичаєм було перезахоронено 110 останків воїнів, які захищали Київ від фашистських загарбників. Вічна памʼять загиблим героям!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика