З нагоди великого християнського свята святих Петра і Павла відбулася зустріч ветеранів ветеранських організацій та їхніх онуків і правнуків, яка пройшла у ветеранській кімнаті Новосілок. 

За дорученням голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва на зустрічі був присутній заступник з соціальної політики та гуманітарних питань Олег Наумчук разом з представниками ГО"Розвиток Київщини" Миколою Чабан та Наталією Кузнєцовою, які вручили дітям подарунки та звернулися до присутніх з святковими вітаннями.
Олег Наумчук проінформував ветеранів про стан справ на території Чабанівської селищної ради, роботу яка вже зроблена та ведеться, задля розвитку громади, благоустрою населених пунктів та про плани на майбутнє.
Приємно було бачити радісні та усміхнені обличчя людей поважного віку, бабусь та дідусів, їхніх онуків та правнуків.
Діти підготували для дорослих чудові віршики, а дорослі пригощали дітей солодощами.
Дякуємо за сприяння у проведенні зустрічі депутатам Валентині Грузинській та Катерині Середі, голові ветеранської організації Марині Тесанюк та заступнику Аллі Гідзун.
Висловлюємо слова вдячності за допомогу та сприяння ГО"Розвиток Київщини", Благодійним фондам "Мир і ко" та "Серце до серця".

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика