В Чабанівській селищній раді Києво-Святошинського району відбулася зустріч-привітання з ювілярами 2017 року-представниками місцевих ветеранських організацій. 

У вітальній зустрічі з ветеранами взяв участь та особисто привітав з ювілейними датами всіх присутніх голова Чабанівсткої селищної ради Олександр Киризлієв, разом зі своїми заступниками Юрієм Бондарем та Олегом Наумчуком. Розпорядженням селищного голови ветеранам було вручено матеріальні допомоги з нагоди ювілейних дат.
Серед присутніх на заході були ветерани –ювіляри 2017 року ГО «Первинна організація ветеранів смт Чабани» разом з головою Едуардом Григоровичем Дегодюком, ГО «Ветерани, війни, праці і військової служби» с.Новосілки з головою Мариною Володимирівною Тесанюк та заступником Надією Сергієвною Черниш, представники ГО «Розвиток Київщини». 
Олександр Киризлієв наголосив на необхідності уваги до людей старшого поважного віку та проінформував ветеранів про роботу яку проводить селищна рада в цьому соціальному напрямку. Завдяки програмі «Турбота» , затвердженої депутатським корпусом селищної ради, громадські ветеранські організації отримують можливість фінансової підтримки селищної ради за рахунок місцевого бюджету. Проведена робота по впорядкуванню списків членів громадських ветеранських організацій, збору інформації про місцевих жителів нашої громади, які потребують додаткової уваги та допомоги.
Голови ветеранських організацій та представники звернулися у своїх вітальних словах до ювілярів та висловили слова вдячності голові Чабанівської селищної ради Олександру Киризлієву, депутатському корпусу, виконавчому комітетові за турботу, допомогу та увагу до людей літнього віку.

Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері спілкування. Була приємно бачити радість на обличчях та посмішки ветеранів з червоними трояндами від селищного голови. Започатковано добру традицію. Заплановано проведення наступної подібної зустрічі з ветеранами-ювілярами ГО «Первинна організація ветеранів с.Новосілки», яку очолює Юрій Костянтинович Маслов.

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика