З нагоди наступаючих новорічних свят та Різдва Христового відбулася зустріч ветеранів, представників громади, членів ГО «Первинна організація ветеранів смт.Чабани» з представниками Чабанівської селищної ради. На зустрічі були присутні більше 200 жителів старшого покоління та поважного віку Чабанів.

Вітання з нагоди наступаючих свят від голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва, депутатського корпусу та виконавчого комітету передали заступники голови Юрій Бондар та Олег Наумчук. Всіх присутніх також було проінформовано про роботу Чабанівської селищної ради, позитивні зрушення та зміни в розвитку Чабанів та Новосілок, покращення благоустрою, оновлення старого житлового фонду, Програму соціально-економічного розвитку на найближчі роки. Також було зазначено, що позиція селищного голови та команди однодумців полягає в тому, що велику увагу слід приділяти людям старшого та поважного віку, сім’ям, які опинилися у важких життєвих обставинах, тим, хто потребує окремої допомоги, підтримки та уваги.
Згідно Програми «Турбота», втіленої у життя Чабанівською селищною радою, понад 200 членів ветеранської організації сьогодні отримали адресні матеріальні допомоги. В процесі спілкування ветерани зі сльозами радості на очах, в свою чергу, передавали слова вдячності Чабанівській селищній раді та селищному голові Олександру Киризлієву, дякували за ті позитивні зміни, які відбуваються у наших населених пунктах, розвиток культури, мистецтв та спорту, особливу увагу та турботу до людей старшого віку та ветеранів.
Слід зазначити, що у 2017 році Чабанівська селищна рада надала матеріальної допомоги жителям своєї громади, які опинилися у важких життєвих обставинах, членам ветеранських організацій на суму біля 1 млн.грн. На кожному черговому засіданні сесії розглядаються профільною депутатською комісією заяви громадян щодо надання матеріальних допомог з тих чи інших підстав та поважних причин.

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика