Назви вулиць для перейменування обговорюватиме громада

Громадські слухання щодо зміни назви вулиці Кірова у Чабанах відбудуться 6 лютого о 13-й годині у приміщенні Чабанівської селищної ради. Аналогічне питання у районному будинку культури, що у Новосілках, із приводу перейменування вулиці Боженка, розглядатимуть 13 лютого о 13-й годині. Пропозиції (зауваження) Чабанівська селищна рада приймає до 29 січня у письмовій формі та на електронну адресу сЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з зазначенням ПІБ та місця проживання.

 Чабанівська селищна рада змінила грошову оцінку земель

Чабанівською селищну раду на 55-й сесії 6-го скликання з 2016 року затверджена нова грошова оцінка земель с.Новосілки та смт.Чабани, тому всім орендарям необхідно взяти витяги про нову грошову оцінку та надати їх в селищну раду та державну податкову інспекцію.

 Учаснику АТО подарували квартиру

Учасник АТО Андрій Коваленко, отримає нову однокімнатну квартиру в житловому комплексі «Чабани-квартал». Такий подарунок захиснику України зробила Чабанівська селищна рада, домовившись із забудовником про виділення квадратних метрів. Сам Коваленко живе у Новосілках. Детальніше про бойовий шлях чоловіка читайте у наступному номері.

 У Чабанах і Новосілках мінятимуть поштові скрині

Нові поштові скрині встановлюватимуть у тих будинках, де вони вкрай занедбані: не зачиняються, відірвані двері і т.д. У Чабанах таких будинків нарахували 14, а в Новосілках 27 будинків.

 

Матеріал підготував Максим Шилін 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика