Урочисті заходи до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися в Чабанах і Новосілках.

 

 Вшанування памяті загиблих у роки Другої світової війни розпочалося з мітингу біля памятного меморіалу загиблим воїнам у Новосілках. У ході мітингу виступили селищний голова Олександр Киризлієв, громадські активісти та голови ветеранських організацій. У своєму виступі селищний голова привітав ветеранів Другої світової війни, згадав про велику ціну, якою дісталась ця перемога українському народові та підкреслив величезну значущість миру для суспільства сьогодні. Привітали ветеранів та гостей місцеві колективи ходожньої самодіяльності дорослих та дітей, за участю Ольги Ягьяєвої. Декламували вірші, співали фронтові пісні. Завершився захід у Новосілках традиційним покладанням квітів до пам’ятного меморіалу та частуванням солдатською кашею.

Подібні заходи пройшли біля ДЗОТу по вул. Покровській у Чабанах, де окрім ветеранів Другої світової війни, також були запрошені воїни АТО, яких привітали з нагоди цього великого Дня. Активну участь у підготовці та проведенні концертної програми взяли вихованці місцевого Центру культури та дозвілля разом з директором Ольгою Когут. Було покладено квіти біля ДЗОТів, де проходив мітинг, та при в’їзді в Чабани по Одеській трасі.

 З нагоди цього пам’ятного дня відбулися молебні за загиблими у Другій світовій війні, які відслужили настоятелі місцевих Церков. За ініціативою та підтримкою депутата Чабанівської селищної ради Климчука Л.В., та за участі громадського активу Новосілок, відбулись пам’ятні заходи біля могили невідомого солдата по вул. Васильківскій.

 Напередодні свята Чабанівська селищна рада привітала ветеранів Другої світової війни та вдов загиблих військовослужбовців продуктовими наборами.

 

Матеріал підготував Юрій Бондар

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика