Із наближенням зими все більше загострюється проблема енергозбереження. Зокрема, актуальною є тема утеплення будинків. Із особистим проханням утеплити квартиру до голови громадської організації «Розвиток Київщини» звернулася мешканка Новосілок Лідія Якимчук. Допомога не змусила чекати на себе.

 «У квартирі нас живе четверо. Чоловік був ліквідатором аварії на ЧАЕС, помер у 2004 році, а син боронить державу. Тож вдома лишилась я, невістка та двоє діточок», – розповідає жінка. Олегові – 38, із квітня він перебуває в АТО. Вдома з’являється рідко, а навіть, коли приїжджає, то матері нічого не каже. «Пішов туди добровольцем. Мене повідомив про це лише за два дні до від’їзду.

Звичайно, тяжко без чоловіка у домі, але мусимо справлятись», – каже пані Лідія. За її словами, утримувати квартиру не легко. Хоч пільги на світло і воду є, однак вони не суттєво зменшують загальний кошторис. Квартиру жінка хотіла утеплювати давно, але не вистачало грошей. Познайомилась вона із Олександром Киризлієвим випадково напередодні екскурсії на Черкащину, яку організовував «Розвиток Київщини». Тоді ж і вирішила звернутися з цим питанням за допомогою. «Спочатку я не вірила, що хтось відгукнеться, однак за три дні мені зателефонували і сказали, що приїдуть оцінювати масштаб роботи», – згадує Лідія Михайлівна. Протягом того ж дня привезли матеріали, і розпочалася робота, а до кінця тижня квартиру утеплили.

«Якщо людина звернулася із проханням, то чому не відгукнутися? Тим більше, коли в житті складна ситуація. Для того й існує наша громадська організація, щоб у такі моменти приходити на допомогу», – вважає Олександр Киризлієв. Майбутня зима для родини Якимчуків буде теплою. Забудуть вони і про сирість та плісняву.

Матеріал та фото підготувала Дарина Концидайло

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика