На початку вересня «Розвиток Київщини» влаштував подорож мальовничими місцями Черкащини для 30 представників ветеранських організацій Чабанів і Новосілок. Протягом дня відвідали Тарасову гору та побували у Свято-Покровському Красногірському жіночому монастирі.

 

Вранці виїхали з Новосілок та попрямували до Канева. Дорогою згадували біографію Шевченка, декламували та співали його вірші. Час пролетів непомітно: близько одинадцятої години вже були на місці. Перш за все вшанували пам’ять поета, поклали квіти до меморіалу та зробили фото. Після прогулянки парком завітали до музею Кобзаря. Кількість експонатів та масштабність самої експозиції вразили ветеранів. Так розповідає про поїздку Ганна Грищенко: «Я дуже задоволена екскурсією. Радію, що з’явилася нагода відвідати таке пам’ятне місце. Побувати у цих святинях – справжнє щастя». Вирушивши з Канева, зробили зупинку для перепочинку біля водоймища.

Наступним місцем подорожі став Свято-Покровський

Красногірський жіночий монастир, що поблизу Золотоноші. Тут мандрівники мали можливість відпочити не лише тілом, а і душею. Також на території монастиря розташоване джерело святої води. Користуючись нагодою, ветерани організували обливання нею, бо вірять: це додасть їм здоров’я.

Завершили поїздку вечерею, під час якої голова ветеранської організації Марина Тесанюк подякувала очільнику «Розвитку Київщини» Олександру Киризлієву за організацію подорожі. «Сьогодні ми побували у багатьох цікавих місцях. Кожен етап екскурсії, як і вся подорож у цілому, відбулася тільки завдяки допомозі Олександра Федоровича. Сподіваюся, ми й надалі будемо влаштовувати подібні подорожі», – зазначила вона.

P.S. Також за сприяння голови ГО «Розвиток Київщини» Олександра Киризлієва були перераховані 20 тисяч гривень на потреби ветеранської організації «Ветерани війни, праці та військової служби».

Матеріал та фото підготував Юрій Бондар

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика