"Дитина-це ніжна квітка троянди на якій тремтить краплинка роси." (В.О.Сухомлинський)

 

Люди, віддані улюбленій праці...Праця з дітьми, виховання та навчання новому, ще не звіданому, завжди була та є не легкою. Це не просто праця, це велика любов до дітей та поклик душі... 
В дитячому садочку Новосілок Чабанівської селищної ради відбувся Конкурс професійної майстерності серед вихователів. За звання бути кращою змагались сім педагогів-вихователів, серед них Ілона Майструк, Олена Рудоман, Людмила Краснощок, Тетяна Литовченко, Галина Шевчук, Ірина Шпильова та Ірина Ярова.
Підтримати улюблених вихователів та стати вболівальниками прийшли батьки разом з юними вихованцями та колеги педагоги.
Конкурсанти змагались між собою у різних напрямках, серед яких був конкурс "Представлення" (до уваги брались професійна відповідність, творчий підхід, видовищність, почуття гумору), конкурс "Інтелектуальний" (проводились тестові завдання та оцінювалась правильність відповіді, а також змагались у творчих напрямках), готували кращий колаж на зимову тематику та проводили конкурс "Моє хоббі", показували свою кулінарну майстерність.
Роботи конкурсантів оцюнювало авторитетне жюрі, до складу якого входили завідуючі дитячими садочками Ходосіївки та Білогородки, старший методист ДНЗ "Дзвіночок" Чабанів Світлана Багдасарова, профільний заступник Голови Чабанівської селищної ради з гуманітарних питань та соціальної політики Олег Наумчук, який передав вітання від селищного Голови Олександра Киризлієва, депутатського корпусу та виконавчого комітету Чабанівської селищної ради всім присутнім.

Переможницею Конкурсу професійної майстерності було проголошено Галину Романівну ШЕВЧУК, яка набрала найбільшу кількість балів та все своє свідоме педагогічне життя (з 17 років!) присвятила вихованню дітей у дитячому садочку!

Позиція Голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва, депутатського корпусу, виконавчого комітету полягає у створенні комфортних умов в дитячих навчальних закладах для перебування, навчання та виховання дітей жителів нашої громади. Ми бачимо як за останні два роки змінилися на краще наші дитячі садочки, а саме проведено утеплення фасадів та ремонт даху, відремонтовано та оновлено, системи тепло та водо постачання, дообладнано інвентарем та посудом, проведено ремонтні роботи, дообладнано новими дитячими павільйонами та майданчиками, проведено благоустрій територій, встановлено зовнішнє освітлення і т.д.

Вітаємо шановну Галину Романівну Шевчук з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів, професійних злетів та наснаги у добрій справі навчання та виховання дітей!

Висловлюємо слова вдячності завідуючій дитячим навчальним закладом "Яблучко" Аллі Миколаївній Джемесюк за високу професійну майстерність та творчий підхід!

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика