ПОЗДОРОВЛЯЄМО ГОЛОВУ ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРА ФЕДОРОВИЧА КИРИЗЛІЄВА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
ШАНОВНИЙ ОЛЕКСАНДРЕ ФЕДОРОВИЧУ!
У цей чудовий святковий день, від імені громади Чабанів та Новосілок, депутатського корпусу, виконавчого комітету, апарату Чабанівської селищної ради, трудових колективів комунальних підприємств, освітніх, медичних та культурних закладів, громадських та ветеранських організацій, громадської організації «Розвиток Київщини», щиро вітаємо Вас з Днем Народження!
Завдяки Вашому професіоналізму та невтомній праці, життєвому досвіду і витримці, виваженим рішенням, злагодженій командній роботі і результативним діям, наші населені пункти стрімко та активно розвиваються, зберігаючи свою самобутність, неповторність, багату історію і традиції.
Ви вболіваєте за зміни, спрямовані на становлення добробуту та створення комфортних умов проживання для жителів Чабанів та Новосілок, відчуваєте, наскільки сьогодні, в період постійних реформ, люди потребують допомоги та підтримки з боку влади, знаєте, як вийти зі складної ситуації, врахувавши всі можливі ризики. Вмієте ставити перед собою цілі та досягати їх.
Нехай Ваші невичерпні оптимізм та життєва енергія і надалі супроводжують Вас, дають можливість реалізовувати ідеї та задуми,втілювати в життя нові проекти і приймати мудрі рішення!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, гарного настрою, родинного затишку та сімейного благополуччя, миру, успіхів у роботі, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег!
Нехай доля буде прихильною до Вас, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі!
У цей особливий для Вас день хочемо відзначити, що Ваша робота на посаді селищного голови, Ваш життєвий і професійний досвід, повсякденна турбота про людей, висока професійність, чуйність, вимогливість до себе і до інших,- є прикладом сумлінного виконання Ваших обов’язків та великої відповідальності перед громадою за довірену Вам справу служіння рідним Чабанам та Новосілкам!
Нехай Ваші зусилля будуть щедро винагородженні щирою повагою і довірою громадян, а все хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!
Бажаємо Вам та Вашій Родині щедрих Благословінь від Бога та всіх благ земних!

З повагою, Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика