Сьогодні, 10.12.2020, відбулась презентація сучасної модернізованої котельні у с. Новосілки. На цій події були присутні депутати та представники місцевої влади, керівники житлово-комунальних господарств, керівник ПрАТ ВПБФ «Атлант», директор підприємства «ЕКО ТЕПЛО ТРЕЙД» та медійні представники.
Директор підприємства «ЕКО ТЕПЛО ТРЕЙД» Корженівський Євген Вікторович розповів присутнім про суть реконструкцій та модернізацій, здійснених на котельні.
Він зазначив, що до модернізації в котельні з 1971 року працювали 2 котли типу ДКВР. Їх було замінено на 2 котли типу КОЛВІ.
Це сучасні газові котли українського виробництва, які підлаштовуються навантаженням під потужність системи, яка працює в автоматичному режимі, оператор лише контролює аварійні режими роботи котельні. Завдяки такому автоматичному регулюванні та сучасному обладнанні системи, економія газу становить 10%, а викид шкідливих речовин в атмосферу зменшився у 2 рази. Нові котли оснащені енергозберігаючими горілками марки СІМЕНС.
Встановлено 5 нових сучасних циркуляційних насосів марки ГРУНДФОС з системою регулювання та пуску з частотними перетворювачами, що дає змогу економити електроенергію до 20-30%, у порівнянні з аналогічними насосами без частотних перетворювачів.
Водночас, було здійснено ряд важливих заходів, серед яких:
- проведено реконструкцію обладнання ГРП (газорозподільного пункту) з пропускною здатність 7000 м.куб/год,
- змонтована сучасна система хімводопідготовки для котлів з сучасними фільтрами та насосами-дозаторами,
- встановлена автоматична система блокування витоку побутового і димового газу. При виникненні аварійних ситуацій центральний контролер повинен відразу вимикати подачу газу,
- змонтована нова сучасна система припливної витяжної вентиляції котельні з регулюванням,
- встановлені нові сучасні ультразвукові лічильники виробленого тепла і використаного котельного газу,
- змонтована нова система пожежогасіння,
- відремонтовано високовольтний резервний кабель на котельні 10 тис.В, який подає електроенергію на котельню,
- зроблена резервна лінія водопостачання для хімводопідготовки,
- зроблено капітальний ремонт покрівлі котельні,
- замінено вікна та двері на енергозберігаючі,
- зроблено ремонт побутових приміщень.
За словами керівника ПрАТ ВПБФ «Атлант» Кагана Вадима Владиславовича, зараз котельня працює лише на малий відсоток своєї потужності. При максимальній розрахунковій потужності така котельня зможе обігріти 5 таких населених пунктів, як с. Новосілки. На весну 2021 року вже заплановано зробити ремонт фасаду котельні та провести реконструкцію трансформаторної підстанції.
Висловлюю вдячність за співпрацю Вадиму Владиславовичу, який з розумінням поставився до питання модернізації котельні і допоміг нам у реалізації цього проекту.
Завдяки модернізації та реконструкції котельні мешканці 32 будинків старого житлового фонду в с. Новосілки уже відчули якісну подачу тепла і ще багато років будуть жити в комфортних умовах.
Важливим стратегічним напрямком розвитку громади є соціально-економічне зростання та підвищення добробуту населення. І для нас, як для органу місцевого самоврядування, формування сприятливого інвестиційного клімату і забезпечення інвестиційної привабливості є пріоритетним для досягнення цих цілей.

З повагою голова Чабанівської селищної ради
Почесний голова ГО «Розвиток Київщини»

Олександр КИРИЗЛІЄВ

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика