11 СЕРПНЯ ВІДБУЛАСЯ 19 ЧЕРГОВА СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ, КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Інформуємо, що одними з найважливіших питань, які розглядалися та були затверджені депутатами, були питання підняття тарифів. А саме: на воду в Чабанах та на воду і тепло у Новосілках.

Дане рішення є вимушеною та послідовною дією у зв'язку зі значним зростанням цін на газ та електроенергію на рівні держави.

Однак слід зазначити, що рішенням селищного голови Олександра Киризлієва та депутатського корпусу Чабанівська селищна рада і надалі буде компенсувати частину затрат на тепло, водопостачання та водовідведення, щоб таким чином знизити тариф для населення на дані послуги. Дані витрати будуть компенсуватися комунальним підприємствам з місцевого бюджету селищної ради.

Слід відмітити, що навіть після підвищення тарифів на дані послуги по воді та теплу, рівень тарифів у наших населених пунктах все одно залишиться одним з найнижчих у Київській області. З більш детальною інформацєію по тарифам та їх розрахунку, порівнянні з іншими населеними пунктами, можна ознайомитися на офіційному сайті Чабанівської селищної ради /chabany-rada.gov.ua/

Перед підвищенням тарифів питання було вивчене депутатською профільною комісією, обговорене на погоджувальній нараді з депутатами перед засіданням сесії, головою ради була проведена робоча зустріч з начальниками, головними бухгалтерами та економістом комунальних підприємств, головою профільної депутатської комісії з питань ЖКГ , благоустрою, транспорту та реклами Олександром Богачовим, заступником голови з питань ЖКГ Дмитром Шафоростом та помічником голови Олегом Наумчуком.

Згідно рішення сесії, затверджено та введено в дію з 01.09.2016 року для населення слідуючі тарифи (з ПДВ):
в смт. ЧАБАНАХ
-централізоване водопостачання-7,83 грн. за 1 куб.м.;
-централізоване водовідведення-9, 23 грн. за 1 куб.м.;

в с.НОВОСІЛКАХ
-централізоване опалення для житлових будинків з приладами обліку теплової енергії 1250,00 грн. за 1 Гкал.;
-централізоване опалення для житлових будинків без приладів обліку теплової енергії 29,17 грн. за 1 кв. метр опалювальної площі;
-за підігрів води 56,25 грн./куб.м. для буд. по вул.Васильківська,97;
-централізоване водопостачання-7,83 грн. за 1 куб.м.;
-централізоване водовідведення-9, 23 грн. за 1 куб.м.;
-централізоване водопостачання-5,33 грн. за 1 куб.м., для буд. по вул.Васильківська,97;
-централізоване водовідведення-5,04 грн. за 1 куб.м. для буд. по вул.Васильківська,97.

 

На сесії також розглядалися питання щодо затвердження Генерального плану с.Новосілок, земельні питання, хід виконання бюджету, змін до бюджету, надання матеріальних допомог та інші.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика