З нагоди професійного свята,-Дня працівника сільського господарства, вітаємо всіх працівників Інституту садівництва, ННЦ"Інституту землеробства НААН", Інституту радіології рослин Національної Академії аграрних наук України!

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної праці біля землі на благо України!

Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв, разом з представниками виконавчого комітету, завітав на урочисті заходи з нагоди професійного свята до Інституту садівництва в Новосілках та привітав колектив зі святом.

Окремих працівників інституту голова відзначив Подяками за сумлінну працю та з нагоди професійного свята Дня працівника сільського господарства, а саме:

Байбарацьку Людмилу Василівну, інженера відділу наукових розробок техніки для садівництва;

Железняк Людмилу Іванівну, робітника комплексного обслуговування саду відділу наукових розробок техніки для садівництва;

Герус Миколу Петровича, тракториста відділу наукових розробок техніки для садівництва;

Писарську Надію Степанівну, робітника комплексного обслуговування саду відділу наукових розробок техніки для садівництва;

Даниленко Тамару Миколаївну, агронома відділу наукових розробок техніки для садівництва.

Завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна та плодових культур завдяки новітнім розробкам в області селекції рослин, поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви та квітнуть сади, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі!

Приємно зазначити, що дані наукові інститути знаходяться на території Чабанівської селищної ради та багато жителів Чабанів та Новосілок є їхніми працівниками та науковими співробітниками. Дякуємо за плідну співпрацю на благо наших жителів та розвиток аграрного сектору України!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика