За ініціативи Чабанівської селищної ради відбулися дві знакові події для наших населених пунктів, а саме було висаджено кленову алею в Новосілках та запущено рибу для розмноження в озеро у Чабанах.

Кленову алею з клену сріблястого було висаджено вздовж вулиці Васильківської в Новосілках.

Клен сріблястий (лат. Acer Saccharinum) -листоподібне дерево сімейства кленових (Сапіндові), що проростає на Україні та східній частині Північної Америки (США та Канада). Висаджена кленова алея із 60 дерев, висотою 3,5-4,0 метри, семирічного віку. Висадку проводили за всіма правилами садівництва, зроблено укріплення для захисту дерев від вітру. Дерева було придбано у спеціалізованному розсаднику, з гарно розвиненою кореневою системою, у кумах зі спеціально підготовленого екологічно чистого матеріалу, завчасно було завезено та підготовлено землю та місце для висадження дерев.

Кленову алею посаджено на місці старих тополів, життєвий термін яких вичерпався, багато дерев було аварійних та сухих. В рамках благоустрою населених пунктів комунальниками було видалено та викорчувано біля 400 аварійних, сухих та гнилих дерев. Тепер на їх місці будуть висаджуватися молоді дерева. В найближчих планах за два наступні тижні є висадження більше 250 дерев та кущів, в тому числі алеї із лип та інших дерев.

Сьогоднішня акція по висадженню дерев є першим етапом озеленення наших населених пунктів в рамках благоустрою. Слідуючими етапами будуть висаджені дерева по вулиці Новосілківській у масиві Яблуневому (уздовж дороги з Чабанів до Новосілок, де були розчищені стихійні хащі та зарослі), по вулиці Покровській в Новосілках (де Свято-Троїцький Храм) та біля будинку по вулиці Юності,1 поруч з оновленим спортивним стадіоном.

Також приємно зазначити, що сьогодні за сприяння селищного голови Олександра Киризлієва було запущено біля 400 кг. живої риби в озеро у Чабанах для розмноження. Серед мілкої молодої риби також запущено у водойму досить дорослу рибу. Тому маємо прохання до місцевих рибалок поки утриматися від рибної ловлі та дати можливість рибі прижитися і розмножитися. 

Олександр Федорович опікується озером в Чабанах уже понад десяти років. На перших порах рибу в озері будуть підгодовувати.

Маємо надію, що незабаром молоді, зелені та квітучі дерева, будуть радувати очі наших мешканців та викликати позитивні емоції, а у Чабанах появиться клуб любителів рибної ловлі.

Висловлюємо слова вдячності всім причетним до сьогоднішніх робіт, а саме організаторам, благодійникам та тим хто безпосередньо брав участь, депутатам, виконавчому комітету, апарату Чабанівської селищної ради, представникам ГО "Розвиток Київщини" та КП "Розвиток спорту", комунальникам, не байдужим жителям. На жаль, не долучитися до акції місцеві активісти.

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика