В рамках профорієнтаційної акції, що нині триває на Київщині, рятувальники проводять для всіх охочих екскурсії пожежно-рятувальними підрозділами. Завдяки подібним заходам молоді люди можуть на деякий час відчути себе вогнеборцями, спробувати смак цієї не легкої та ризикованої, але вкрай важливої роботи. А найближчим часом це дозволить їм прийняти правильне рішення та обрати собі майбутню професію.

 

Так, 19 травня учні загальноосвітньої школи с. Гатне та загальноосвітньої школи №1 м. Боярка провели один день в гостях у рятувальників. Своє знайомство з професією школярі розпочали з диспетчерської, приміщення куди надходять усі тривожні дзвінки з проханням про допомогу. Це один з ключових підрозділів пожежно-рятувальної служби, оскільки саме від диспетчера залежить правильність та своєчасність направлення сил та засобів на надзвичайну подію.

Далі діти мали змогу ознайомитися з побутом бійців ДСНС, а також спробувати приміряти бойовий одяг вогнеборців та проїхати у пожежному автомобілі. Ще дітвора дізналася про особливості різних видів пожежно-рятувальної техніки, яка використовується для порятунку людей з висотних будівель, вивозить велику кількість піноутворювача та порошку на гасіння пожеж різної складності, зокрема, і на нафтобазах, газо- та енергетичних підприємствах.

Велике захоплення викликала демонстрація дій зі звільнення постраждалих та миттєвого розрізання металевих конструкцій. На рахунку професіоналів пожежно-рятувальної частини сотні врятованих життів потерпілих у ДТП, на пожежах і кризі, визволення з криниць, ям та каналізаційних люків.

Наприкінці заходу учасники поділилися своїми враженнями від знайомства з буднями рятувальників, адже незабаром перед ними постане вкрай важливе питання — вибір вишу у для подальшого навчання.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика