Чабанівська селищна рада, разом з громадкістю Чабанів та Новосілок, взяла участь в урочистих святкуваннях з нагоди 80-ліття Києво-Святошинського району Київської області,які пройшли у місті Вишневому.

Святкування розпочалися урочистою ходою представників всіх населених пунктів району. Очолили урочисту ходу представники міських рад міст Вишневого та Боярки, селища Чабани.

Урочисту ходу від Чабанівської селищної ради очолював селищний голова Олександр Киризлієв, заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів влади Юрий Бондарь, секретар виконавчого комітету Наталія Макарська, депутати Богдан Литовченко (голова ветеранської організації воїнів АТО) та Роман Подолянець,яеі несли Прапори України та Чабанівської селищної ради, воїни АТО, представники ГО "Розвиток Київщини", педагогічного колективу Новосілківської ЗОШ разом з директором школи, депутатом Іриною Ліщук, учасники художніх колективів Центру культури та дозвілля разом з директором Центру Ольгою Когут, громадкість та молодь Чабанів і Новосілок.

Офіційні заходи відкрили очільники Києво-Святошинського району,-голова РДА Мирослава Смірнова та голова ради Вадим Гедульянов, які в своїх вітальних словах згадали про історію створення та становлення району, його проблемні питання, які ще слід вирішити, та досягнення на сучасному етапі.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник грлови Київської обласної ради Володимир Майбоженко. Приємно зазначити, що голову Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва було нагороджено Почесною Подякою головою РДА Мирославою Смірновою за активну громадську позицію та участь у розбудові та розвитку інфраструктури Чабанів і Новосілок.
Чабанівською селищною радою, з нагоди святкувань, було підготовлено та виставлено на огляд інформаційний стенд. Серед почесних гостей, які завітали ознайомитися зі стендом ради були депутат Верховної ради Артур Палатний та антикорупційний прокурор Назар Холодницький. Бажаємо нашому рідному та улюбленому району процвітання та зміцнення, а нашим жителям миру, добра та достатку!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Виконавчий комітет

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика