Шановні жителі Чабанів! Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та себе особисто вітаю вас з Днем селища Чабани та великим православним святом П’ятидесятницею! Прихожан та парафіяльну громаду Свято-Троїцького Храму Чабанів вітаю з Храмовим святом та Святою Трійцею! День селища Чабани – це наше з вами спільне свято.

Нам пощастило жити в чудовому селищі зі славною історією. Творять історію люди і головна заслуга у цьому наших жителів. Всім, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, займається науковою працею в області селекції рослин, рохвиваю галузь садівництва, хто лікує і залучає нас до культурних та духовних цінностей, розвиває спорт, покращує благоустрій та озеленює наше селище-повага та слова вдячності!

Сучасні Чабани можуть пишатися тим, що тут народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, набуваємо європейського вигляду, робимо наше селище чистим та привабливим для людей. Разом ми єдина і велика сім'я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя нас та наших нащадків. Наше селище славиться неповторною культурною спадщиною та славетною історією. Про досягнення у сфері виробництва, про мудрість і толерантність пересічних жителів, творчість діячів мистецтва та спорту, успіхи у навчанні та перемоги на олімпіадах всіх рівнів наших учнів, відомо не лише в Україні, а й далеко за межами нашої держави.

День селища – це свято, яке єднає всіх жителів Чабанів та Новосілок на території селищної ради, повязує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного селища є часточкою історії нашої держави. А її, як відомо, творять люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід допомогають нашому молодому поколінню відроджувати рідне селище та підтримувати славетні традиції свого народу. Тож нехай і надалі процвітають наші Чабани, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються себе люди поважного віку. А ми, як влада та місцевий орган самоуправління, будемо докладати максимальних зусиль, щоб виправдати вашу високу довіру і сподівання та зробимо все від нас залежне, для блага громади та розвитку нашого славетного селища-Чабанів! На жаль, події останніх років на Сході України, створюють необхідність нашій Державі та її громадянам відстоївати свою незалежність, суверенітет та цілісність кордонів. Але ми є переконаними, що битва за Україну, за її Незалежність, завершиться для нас успішно, — завдяки загальнонаціональній солідарності, помноженій на мужність та героїзм наших воїнів, учасників АТО, в тому числі наших з вами жителів.

Вітаючи вас з Днем селища, в цей чудовий благословенний Богом день, коли пробуджується та оживає вся природа, бажаю всім духовного пробудження та піднесення, любові та взаємної поваги один до одного! Бажаю вам добра та щастя, родинного затишку у ваших оселях, мирного неба, благополуччя та достатку, успіху в усіх починаннях та Божого Благословіння! Нехай здійснюються всі мрії та надії на краще майбутнє нас, нашого селища, нашої Держави, ім"я якій-УКРАЇНА!

Голова Чабанівської селищної ради, Олександр Киризлієв 4 червня 2017 року

{galerry}04_06{/galerry}

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика