4 червня на свято Святої Трійці жителі Чабанів відсвяткували День селища. В цей день також місцева парафіальна громада Свято-Троїцького Храму відсвяткувала Храмове свято. Під час святкування Дня селища Чабанів було презентовано програму Першого Всеукраї нського фестивалю "Грін-фест", щоб привернути увагу громадськості до проблем екології та необхідності захисту природи та навколишнього середовища.


Програма святкувань відбулася за ініціативи Чабанівської селищної ради та за підтримки селищного голови Олександра Киризлієва. Починаючи з самого ранку селищний голова зустрічав та отримував вітання з Днем селища від місцевих жителів, депутатів, громадських діячів, представників ветеранських організацій, поважних та запрошених гостей.
Селище Чабани має багату історії та гордиться своїми жителями.
Привітати чабанців зі святом приїхали народні умільці та самодіяльні творчі колективи Києво-Святошинського району. Дуже приємно було бачити на святі велику кількість дорослих та дітей.
Для дітей та їхнього дозвілля, в першу чергу, на святі було передбачено багато приємних несподіванок. Серед них велика надувна гірка, батути, каруселі, канатна дорога, казкові герої, дитячі машинки, малювання ,солодка вата та попкорн... Привітати та продемонструвати свої досягнення чабанцям прийшли представники місцевих спортивних клубів та секцій. Розвиток спорту в Чабанах є одним із пріоритетних завдань для селищнох ради.
Серед почесних гостей які привітали чабанців на святкуваннях Дня селища були голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова разом з заступником Михайлом Лєзніком, заступник голови Києво-Святошинської районної ради Дмитро Гусятинський з депутатом райради, головою бюджетної комісії Олександром Паламарчуком.
Відкрив офіційні святкові заходи голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв, який від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету. привітав присутніх з Днем Чабанів та Першим всеукраїнським фестивалем "Грін-фест". Під музику муніципального оркестру КМДА всі присутні виконали Гімн України. У своєму вітальному слові до жителів Чабанів Олександр Киризлієв вказав на досягнення які зроблено за короткий період часу в розвитку інфраструктури та благоустрою населеного пункту, про велике бажання селищної ради та команди однодумців працювати на благо розвитку населеного пункту та громади, необхідності і подальшої співпраці з районними та обласними органами влади та депутатами. Голова також вказав , що одним із пріоритетних питань є розпочате будівництво школи в Чабанах та однією з приємних нових є нещодавно розпочате, перед Зеленою неділею, будівництво нового Храму в Чабанах.
Олександр Киризлієв особисто привітав голову РДА Мирославу Смірнову та подякував за увагу та допомогу в фінансуванні розвитку селища міського типу Чабани.
Голова Києво-Святошинської районної адміністрації Мирослава Смірнова вручила Олександру Киризлієву Подяку від голови Київської обласної адміністрації Олександра Горгана за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток селища, високий професіоналізм, відповідальність та наполегливість в роботі, з нагоди Дня селища Чабани. Також Мирослава Смірнова передала Грамоти від голови КОДА Олександра Горгана за високі здобутки голові ГО"Розвиток Київщини" Валерію Присяжному та заступнику начальника КП"Чабанівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг" Тетяні Андрійченко. Від імені Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова відзначила Подяками за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок та активну участь в житті територіальної громади та з нагоди святкування Дня селища Чабани заступника селищного голови Чабанівської селищної ради Олега Наумчука, головного бухгалтера Чабанівської селищної ради Оксану Пахомову,заслуженого художники України Юрія Пацана, призера чемпіонату світу з конькобіжного спорту серед ветеранів Галину Попову, тракториста КП"Чабанівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг" Миколу Деркача.
Від імені голови Київської обласної ради Ганни Старикової, заступник голови Києво-Святошинської районної ради Дмитро Гусятинський, вручив Почесні Грамоти заступникам селищного голови Чабанівської селищної ради Юрію Бондарю та Олегу Наумчуку, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток селища, активну громадську позицію, високий професіоналізм та з нагоди Дня селища Чабани.
Дмитро Гусятинський нагородив від імені Києво-Святошинської ради депутатів Чабанівської селищної ради, а саме Почесними Грамотами депутата, секретаря ради Олену Соболєву та депутата, учасника бойових дій в зоні АТО, полковника НГУ Вадима Пашкевича, Грамотами,-депутатів Ірину Лук"яньонок, Миколу Вознюка та Романа Подолянця за активну громадську діяльність на благо розвитку громади та з нагоди Дня селища Чабани.
З нагоди святкування Дня Чабанів, голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв, разом з заступником з питань роботи виконавчих органів влади Юрієм Бондарем, вручили свідоцтва на земельні ділянки учаснику АТО, депутату Анатолію Ковалю, учаснику АТО, члену виконавчого комітету Володимиру Моторному, багатодітній родині, працівникам КП"Чабанівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг" .
Заступник селищного голови Юрій Бондар також у своєму вітальному слові звернувся до громади з нагоди Дня селища та привітав всіх присутніх зі святом, вказав на необхідності розвитку духовних та культурних цінностей, вихованні молоді у дусі патріотизму та любові до Вітчизни.
Олександр Киризлієв та Юрій Бондар, разом з секретарем виконавчого комітету, з нагоди Дня селища Чабани, від імені Чабанівської селищної ради відзначили Подяками, Грамотами та матеріальними винагородами кращих жителів селища та працівників комунальних закладів, закладів сфери освіти та медицини, активних громадських діячів, представників ветеранських та благодійних організацій за вагомий внесок у розвиток громади та населеного пункту. Серед нагороджених хочеться особисто відмітити депутата районної ради, голову бюджетної комісії Олександра Паламарчука, волонтера, активного громадського та благодійного діяча Ксенію Врачевську, голову міжнародного благодійного фонду "Серце до серця" Олександра Соколова та багатьох інших.
На честь святкування великого православного свята Святої Трійці місцевими жителями була проведена "зелена хода". До присутніх з вітальними святковими словами звернувся настоятель Свято-Троїцького Храму о.Мирослав , який благословив всіх присутніх. З вітальним словом з нагоди святкування Дня селища Чабани та великого християнського свята до громади населеного пункту та гостей, звернувся заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Олег Наумчук, який акцентував увагу на необхідності захисту природи та навколишнього середовища, назвавши Чабани-екологічно чистим та економічно привабливим місцем для проживання людей. Зазначив, що Чабани стрімко розвиваються та селищна рада прикладає максимум зусиль для створення належних комфортних умов проживання для своїх жителів.
Максимум адреналіну та позитивних емоцій отримали учасники святкової лотареї. В розіграші та врученні призів взяли участь Юрій Бондар, Наталія Макарська та діти. Виграти цінні призи пощастило біля чотирьохсот учасникам. Серед призів були пральна машинка-автомат, велосипед, гаджети, побутова техніка, предмети домашнього вжитку, набори автоінструментів та дуже багато інших, потрібних у домі, предметів.
Безумовно апофеозом святкування Дня Чабанів був вечірній концерт зірок української естради, народних артистів України Лілії Сандулеси та Оксани Білозір, молодого українського співака, знаного в Україні та за її межами,лауреата багатьох Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів та конкурсів Дмитра Андрійця.
Не аби який фурор серед чисельної молоді, масу позитивних емоцій та вражень, під закінчення святкового концерту, викликали популярні та знані Амадор Лопес і шоу-балет Rumbero"s, Тамерлан і Альона Омаргалієва.
Ведучими на святковому концертному дійстві були улюбленці українського народу Ольга Сумська та Віталій Борисюк, які подарували чабанцям букет чудових українських пісень.
Свято вдалося і надовго запам"ятається всім присутнім! У святкуваннях взяли участь велика кількість жителів Чабанів та сусідніх населених пунктів, приїхала також багато і киян. Люди отримали массу позитивних та святкових емоцій. Такого величного та масштабного святкового дійства дійсно в Чабанах ще не було.
Чабанівська селищна рада висловлюєм слова вдячності всім причетним до організації та проведення святкових заходів на День селища Чабани! Також приносимо свої вибачення і перед тими жителями, котрим гучна музика під час святкувань, можливо завдала не зручностей.
Висловлюємо слова вдячності режисеру -постановнику дійства Роману Корнієнко та творчому колективу театру "Корифеї".
Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика