Приємно зазначити, що Чабани та Новосілки стають інвестиційно привабливами населеними пунктами .

Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв разом зі своєю потужною командою однодумців, депутатським корпусом, виконавчим комітетом всяко сприяють розвитку в наших населених пунктах малого та середнього бізнесу, створенню нових робочих місць. Ми всі є свідками того, як стрімко розвиваються і оновлюються Чабани та Новосілки, покращується благоустрій, розвивається інфраструктура, змінюються на краще соціальні об"єкти...жити в Чабанах та Новосілках стає престижним.
Нещодавно в Чабанах відкрився новий заклад,- Кав`ярня-кондитерська Cakery&Bakery. Даний заклад обслуговування можна рекомендувати для відвідування.
Серед послуг, які надаються: продаж кави та різноманітних кавових напоїв, широкий вибір вишуканих сортів чаю, молочні коктелі та лимонади власного виробництва. Також у кав`ярні завжди можна придбати кондитерські вироби, торти, печиво, цукерки, свіжовипечені різноманітні круасани власного виробництва. У закладі панує чудовий аромат кави та гарного настрою, привітний персонал, гарний інтер"єр та посуд.
В кав`ярні-кондитерській можна проводити дитячі свята. За попереднім замовленням можуть підготувати необхідну кількість свіжовипечених кондитерських виробів та круасанів.
Ремим роботи: з 08:00 до 22:00.
Адреса: смт Чабани, вул. Машинобудівників, 19 (житловий комплекс "Чабани-Квартал").
Контактний телефон для замовлень- 098-772-86-48, Ангеліна.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика