З великою повагою до кожного із Вас звертаюся в цей святковий день. ВІд імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету, ГО"Розвиток Київщини " та себе особисто вітаю Вас з 91-ю річницею села Новосілки, Чабанівської селищної ради, Києво-Святошинського району! 

Нам з вами випала доля святкувати 91 річницю від дня заснування Новосілок. День народження села – це наше з Вами спільне свято. Нам пощастило жити в чудовому населеному пункті зі славною історією. Творять історію люди, і головна заслуга у цьому Ваша. Всіх, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто надає медичні та житлово-комунальні послуги, і залучає нас до спорту, культурних та духовних цінностей.
Кожен з нас хоче бачити Новосілки сильними та процвітаючими, а членів громади - щасливими і забезпеченими. І лише шляхом об’єднання спільних зусиль під ідеєю розвитку населеного пункту ми зможемо відстояти своє
право на майбутнє і змінити на краще наше сьогодення. 
День села – це свято, яке єднає всіх жителів нашої великої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.
Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю! Висловлюю слова
глибокої вдячності усім, хто вніс вклад у розвиток Новосілок. Дякую всім, хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає наше село.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомогають молодим поколінням нащадків розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу.
Особливі слова вдячності мужнім воїнам АТО, учасникам бойових дій, які ціною власного життя захищають незалежність нашої Держави.
Тож, нехай же і надалі процвітають наші Новосілки, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди поважного віку. А ми, представники влади, будемо робити все від нас залежне, аби допомогти вам у цьому, розвивати соціальну сферу, будувати та оновлювати дороги, розвивати інфраструктуру населеного пункту, будувати нові будинки, та вдихати нове життя у старий житловий фонд, створювати нові робочі місця, адже саме покращення якості життя та добробуту людей – основне наше завдання. 
За останні два роки ми всі є свідками того, як змінюються наші населені пункти. Багато чого вдалося досягнути, але це тільки початок, ще більше задач та завдань, задля покращення якості життя людей, ми маємо виконати. Новосілки не знижують темпів свого розвитку, а тільки набирають обертів та йдуть вперед. Проживати у Новосілках та Чабанах стає престижним, тому багато молодих сімей, саме наші населені пункти обирають місцями свого проживання.

Вітаючи Вас з Днем села, бажаю добра та щастя, родинного затишку у Ваших оселях, мирного неба, благополуччя та достатку Вашим сім’ям, успіху в усіх Ваших починаннях. Нехай здійснюються мрії та надії на краще майбутнє!
ХАЙ КВІТНУТЬ НАШІ НОВОСІЛКИ!
З повагою, голова Чабанівської селищної ради, Олександр Киризлієв

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика