Шановні колеги!
Щиро вітаю усіх співробітників органів місцевого самоврядування з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

 

Сьогодні, 7 грудня, в Україні святкують День місцевого самоврядування. Саме цього дня, ще в 1990 році, коли Україна перебувала у складі Радянського Союзу, був прийнятий закон про місцеве самоврядування.

В Україні відбувається докорінне реформування всіх сфер життєдіяльності держави. Розвиток органів місцевого самоврядування має стати ключовим елементом розширення повноважень громад. Реалізація поставленої мети передбачає наявність у співробітників органів місцевого самоврядування культурного, духовного, інтелектуального потенціалу, високого професіоналізму та відповідних особистих якостей.
Адже активність територіальних громад прямо пропорційна довірі до органів представницької влади та є рушійною силою розвитку регіонів.
Саме органи місцевого саврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.
На них покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання.
Впевнений, що подальший розвиток та вдосконалення самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в українському суспільстві.
Бажаю Вам щастя, добра, наснаги, наполегливості та нових здобутків, крок за кроком впевнено рухатися до мети – відродження величі й могутності рідного краю та всієї України!
Особистого щастя Вам та всього самого найкращого!

З повагою, Голова Чабанівської селищної ради, Олександр Киризлієв

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика