Напередодні новорічних свят та Різдва Христового, в Чабанах відбулася чергова знакова подія для громади Чабанівської селищної ради, яка стала продовженням доброї традиції відкриття оновлених інфраструктурних об'єктів в Чабанах та Новосілках.

Нагальна необхідність в існуванні даного мосту вже була давно.Через смт Чабани проходить траса стратегічного та державного значення з дуже високою інтенсивністю руху, що призводить до підвищеного травматизму та, на жаль, трагічних випадків загибелі людей....
Сьогоднішнє відкриття довгоочікуваного мосту, -це омріяний плід кропіткої та наполегливої праці багатьох людей, а саме великої кількості звернень Чабанівської селищної ради, селищного голови та жителів приватного сектору, місцевого депутата, помічника Олег ЛяшкоОлександр Богачов, який приклав великих зусиль щоб ця мрія стала реальністю.
На відкриття мосту приїхали почесні та запрошені гості, депутат ВРУ, голова фракції, лідер Радикальної партії Олег Ляшко з однопартійцями, Міністр інфраструктури Володимир Омелян, Голова Служби автомобільних доріг у Київській області Петр Береговой, голови рад та представники громад Києво-Святошинського району, народні артисти України Лілія Сандулеса, Ніна Шестакова, Анатолій Паламаренко, заслужений артист України Дмитро Андрієць та інші.
Голова селищної ради Олександр Киризлієв привітав всіх присутніх з новим мостом, акцентував увагу присутніх на необхідності фінансування закінчення будівництва сучасної загальноосвітньої школи на 720 місць з сучасним спорткомплексом та басейном в Чабанах та висловив особливі слова подяки за увагу до проблем громади та сприяння у виділенні коштів з державного бюджету на інфраструктурні об'єкти, розробку технічної документації, виконання робіт Олега Ляшка та депутатів фракції Радикальної партії у ВРУ, Міністра Володимира Омеляна, Голову Служби автодоріг Петра Берегового та нагородив Почесними грамотами від селищної ради. 
Олег Ляшко та Володимир Омелян, в свою чергу, привітали присутніх громадян та вказали на необхідності особистої участі кожного патріота держави в розбудові України.
Громади Чабанів та Гатного, символічним єднанням яких та сполученням між двома населеними пунктами став новозбудований міст, привітали шановних гостей хлібом-сіллю.
Настоятель Свято Троїцького Храму о.Мирослав освятив та окропив міст святою водою, прочитав молитву.
Слід зауважити та висловити слова вдячності за сприяння та допомогу, увагу до проблем громади Лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку за оновлені цетральні дороги в Чабанах та Новосілках (30%-співфінансування з місцевого бюджету Чабанівської селищної ради), відкрите відділення Національної поліції України, сприяння у початку будівництва та фінансуванні школи в Чабанах. 
В рамках робочої зустрічі Олег Ляшко разом з Олександром Киризлієвим проінспектували хід будівництва школи в Чабанах. На даному етапі вже збудовано двоповерхову цегляну коробку школи з перекриттями та є нагальна необхідність будівництва даху.
Нехай новий міст служить на благо молодої громади Чабанів та стане мостом у щасливе майбутнє!
Тільки разом та спільними зусиллями вперед до нових досягнень!

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика