Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету, апарату ради та від себе особисто і своєї родини вітаю Вас з наступаючим НОВИМ 2018 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

 

В році, що минає, Чабанівською селищною радою було реалізовано багато проектів по розвитку Чабанів та Новосілок, покращенню благоустрою та інфраструктури населених пунктів. Ще більше планується зробити у наступному році.

Позиція Чабанівської селищної ради полягає в тому, що ми повинні не лише всіляко сприяти проведенню робіт з благоустрою та розвитку інфраструктури, оновленню доріг та старого житлового фонду, але і приділяти значну увагу та допомагати соціально незахищеним верствам населення, людям старшого та похилого віку, ветеранам, людям з обмеженими можливостями та тим, хто опинився в складних життєвих обставинах, розвивати спорт та мистецтва, підтримувати розвиток культури.

От і почалась наша улюблена казкова пора. Час, коли світло добра та любові наповнює кожне серце та кожну домівку. В ці дні по оселях розноситься аромат хвої та мандаринів. І які б ми не були різні, для всіх нас символи Нового Року однакові.

Мені б дуже хотілося, щоби відчуття близькості та любові, які дарують ці свята, панували у наших оселях цілий рік. Щоби, попри клопоти та складнощі, ми ніколи не забували, що головне в житті – це коли поруч близькі та рідні люди.

За східним календарем наступаючий новий рік є роком Жовтої Земляної собаки,- домашньої тварини , яка дуже любить тепло та родинний спокій. Тож хочу щиро побажати всім українцям, щоби у 2018 році в їх родинах панували добробут, злагода та любов.
Бажаю всім Вам веселих свят, гарних подарунків і чудового настрою!

З НОВИМ 2018 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

З повагою, селищний голова Олександр Киризлієв.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика