Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто щиро поздоровляю Вас із прекрасним святом - Міжнародним Жіночим Днем,- 8-го Березня!

Віки і тисячоліття світової історії осяяні Вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки Вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана - жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса. Адже ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми кладемо і довічно кластимемо до ваших ніг. 
У цей святковий день бажаю всім жінкам сімейного благополуччя, родинного затишку, миру, кохання, любити та бути любимими і нехай поруч з вами буде та людина, задля якої хочеться жити і творити, нехай весняний настрій буде з вами у продовж всього року! 
Особливі слова вдячності та вітання з нагоди Жіночого свята для наших жінок-трудівниць освітніх та дошкільних закладів, медичних амбулаторій та комунальних підприємств, жінок-депутатів ради, виконавчого комітету, апарату ради, Центру культури та дозвілля, які знаходяться на території Чабанівської селищної ради! 
Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика.

З повагою, 
Голова Чабанівської селищної ради, 
Олександр Киризлієв.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика