Чорнобильський вітер по душах мете,
Чорнобильський пил на роки опадає…
Годинник життя безупинно іде,
Лиш пам'ять, лиш пам'ять усе пам’ятає…

 

Сьогодні у Центрі культури та дозвілля в Чабанах відбувся вечір пам’яті , присвячений до 32-ї річниці від дня трагедії на Чорнобильській АЕС «Сини твої – Герої, Україно!» 
У пам’ятних заходах взяли участь ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, представники виконавчого комітету Чабанівської селищної ради, громади Чабанів та Новосілок, ветерани, вихованці Центру культури та дозвілля, настоятель Свято-Троїцького Храму отець Мирослав. 
Присутні пом’янули хвилиною мовчання загиблих людей, внаслідок найбільшої та найжахливішої техногенної катастрофи 20 століття.
Від імені Голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва з нагоди 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, до представників громади звернулися заступники Голови Юрій Бондар та Олег Наумчук. На сьогоднішній день на території Чабанівської селищної ради проживає 86 ліквідаторів аварії на АЕС.
Отець Мирослав відслужив молебен за загиблими.
Колектив Центру культури та дозвілля під керівництвом директора Центру Надії Гопчак підготував тематичну програму. Прозвучали пісні «Молитва за синів», «Заплакало небо», «За любов і волю» у виконанні ансамблю «Сузір’я», «Чорнобильська біла» у виконанні Надії Гопчак, «Дай Боже сили» у виконанні Анастасії Бондар та Анни Гриненко, «Свіча» у виконанні ансамблю «Мрія» та інші.
Всі ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС отримали матеріальні допомоги від Чабанівської селищної ради, згідно розпорядження селищного Голови та затвердженої Програми "Турбота".
Проходять роки, та біль Чорнобильської катастрофи ніколи не зітреться з людської історії, не згасне у віках…
Чорнобильська трагедія – це своєрідні дзвони, що нагадують нам про людський подвиг…подвиг ціною життя.

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика