Вже традиційною стала започаткована Головою Чабанівської селищної ради Олександром Киризлієвим добра традиція до Дня Матері вітати родини в яких народилися дітки в Центрі культури та дозвілля. Привітали з новонародженими дітьми сім’ї жителів Чабанів та Новосілок Голова селищної ради разом з своїми заступниками. Кожна родина та новонароджений отримали пам’ятну медаль, матеріальну допомогу та червону троянду від Голови

Олександр Киризлієв привітав всіх присутніх з поповненням в сім’ях, побажав всім мирного неба та сімейного благополуччя, зазначив , що обов’язком кожного з батьків є не лише виростити дитину, але й дати їй гідну освіту, виховання, допомогти знайти свій поклик у житті, стати гідним патріотом своєї Батьківщини. Голова проінформував присутніх про діяльність селищної ради для розвитку населених пунктів, благоустрій та роботу у вирішенні соціальних питань. У 2017 році в Чабанах та Новосілках народилося 36 хлопчиків та 40 дівчаток, у двох родинах народилося двійнята.
Голова зазначив, що в Чабанах будується сучасна школа з басейном та спортивним комплексом, відремонтовано дитячі садочки у Чабанах та Новосілках, ще багато робіт заплановано виконати.
Колектив Центру культури та дозвілля підготував чудову святкову концертну програму.
ВІТАЄМО РОДИНИ З НОВОНАРОДЖЕНИМИ!

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика