Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та себе особисто вітаю вас з 348-річницею з дня заснування та Днем селища Чабани! Щиро вітаю з великими православними святоми П’ятидесятницею-Днем Святої Трійці та Зішестям Святого Духу!

 

Прихожан,парафіяльну громаду та настоятеля Свято-Троїцького Храму Чабанів о.Мирослава вітаю з Храмовим святом!

Дуже приємно та символічно, що День Чабанів ми святкуємо саме на Трійцю, коли пробуджується та оживає вся природа.

День Свято́ї Трі́йці, також П'ятдеся́тниця, День Зісла́ння Свято́го Ду́ха, Зеле́на неді́ля одне з головних християнських свят, яке у православ'ї входить до числа дванадесятих свят, має один з найвищих статусів торжества та відмічається на 50-й день після Пасхи.
Свою назву свято отримало на честь сходження Святого Духа на апостолів, яке їм обіцяв Ісус Христос перед своїм Вознесінням на небеса. Таким чином це свято нагадує нам про св. Трійцю, три відомі прояви, лики Всевишнього — у вигляді Бога-Отця, у вигляді Бога-Сина і у вигляді Бога-Святого Духа і символізує відкриття Богом своєї триєдиної сутності.

Саме зі сходження Святого Духа на апостолів починається історія створення святої вселенської апостольської Церкви, від якої ведуть своє походження всі сучасні християнські громади на нашій планеті.
Цього дня у православних Храмах виконується одна з найурочистіших та найвеличніших служб у році: підлогу Храмів устеляють свіжоскошеною травою, ікони прикрашають липовими та березовими гілками. Символічним кольором свята є зелений. Наступного дня, у понеділок, святкують День Святого Духа.

День селища Чабани – це наше з вами спільне свято. Нам пощастило жити в чудовому селищі зі славною історією. Творять історію люди і головна заслуга у цьому наших жителів. Всім, хто працює на наших підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, займається науковою працею в області селекції рослин, розвиває галузь садівництва та рослинництва, хто лікує і залучає нас до культурних та духовних цінностей, розвиває спорт та мистецтва, покращує благоустрій та озеленює наше селище-повага та слова вдячності!

Сучасні Чабани можуть пишатися тим, що тут народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, набуваємо європейського вигляду, робимо наше селище екологічно чистим та інвестиційно привабливим. Жити в Чабанах стає престижно! Разом ми єдина і велика сім'я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя нас та наших нащадків.


Наше селище славиться неповторною культурною спадщиною та славетною історією. Про досягнення у сфері виробництва, про мудрість і толерантність пересічних жителів, творчість діячів мистецтва та спорту, успіхи у навчанні та перемоги на олімпіадах всіх рівнів наших учнів, відомо не лише в Україні, а й далеко за межами нашої держави.
День селища – це свято, яке єднає всіх жителів Чабанів та Новосілок на території селищної ради, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного селища є часточкою історії нашої держави. А її, як відомо, творять люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.
Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід допомогають нашому молодому поколінню відроджувати рідне селище та підтримувати традиції свого народу. Тож нехай і надалі процвітають наші славетні Чабани, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почувають себе люди поважного віку. А ми, як влада та місцевий орган самоврядування, будемо докладати максимальних зусиль, щоб виправдати вашу високу довіру і сподівання та зробимо все від нас залежне, для блага громади та розвитку нашого славетного селища-Чабанів!
На жаль, поді їостанніх років на Сході України, створюють необхідність нашій Державі та її громадянам відстоївати свою незалежність, суверенітет та цілісність кордонів. Але ми є переконаними, що битва за Україну, та її Незалежність, завершиться для нас успішно, — завдяки загальнонаціональній солідарності, помноженій на мужність та героїзм наших воїнів, учасників АТО, в тому числі наших з вами жителів.
Вітаючи вас з Днем селища, в цей чудовий благословенний Богом День, коли пробуджується, покривається зеленню та оживає вся природа, бажаю всім духовного пробудження та піднесення, любові та взаємної поваги один до одного! Бажаю вам добра та щастя, родинного затишку у ваших оселях, мирного неба, благополуччя та достатку, успіху в усіх починаннях та Божого Благословіння!
Нехай здійснюються всі мрії та надії на краще майбутнє нас, нашого селища та нашої Держави, ім"я якій-УКРАЇНА!

Щиро запрошую всіх на святкові заходи з нагоди ДНЯ СЕЛИЩА ЧАБАНИ та ДРУГИЙ ЕТНО ЕКО ФЕСТИВАЛЬ GREENФЕСТ-2018!
Голова Чабанівської селищної ради,
Почесний Голова ГО «Розвиток Київщини», 
Олександр Киризлієв
27 травня 2018 року

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика