27 травня на свято Святої Трійці жителі Чабанів відсвяткували День селища.

В цей день також місцева парафіяльна громада Свято-Троїцького Храму відсвяткувала Храмове свято. Під час святкування Дня селища Чабанів було продовжено започатковану у минулому році добру традицію та проведено Другий Всеукраїнський ЕТНО ЕКО ФЕСТИВАЛЬ "GREENФЕСТ", щоб привернути увагу громадськості до проблем етнічних народностей, екологічних проблем, необхідності захисту природи та навколишнього середовища. 
Святкові заходи відбулися за ініціативи Чабанівської селищної ради та за підтримки селищного голови Олександра Киризлієва.
Починаючи з самого ранку селищний голова зустрічав та отримував вітання з Днем селища від місцевих жителів, депутатів, громадських діячів, представників ветеранських організацій, поважних та запрошених гостей.
Селище Чабани має багату історії та гордиться своїми жителями.
Привітати чабанців зі святом приїхали народні умільці та самодіяльні творчі колективи Києво-Святошинського району, Центру культури та дозвілля, танцювальні та музичні школи. Дуже приємно було бачити на святі велику кількість дорослих та дітей.
Для дітей та їхнього дозвілля, в першу чергу, на святі було передбачено багато приємних несподіванок. Серед них велика надувна гірка, батути, каруселі, канатна дорога, казкові герої, дитяча залізна дорога, малювання, а також улюблені для дітвори солодощі-морозиво та напої, солодка вата та попкорн.
Привітати та продемонструвати свої досягнення чабанцям прийшли представники місцевих спортивних клубів та секцій. Розвиток спорту в Чабанах є одним із пріоритетних завдань для селищної ради. В святковому параді спортсменів взяло участь юні вихованці спортивних клубів та секцій разом зі своїми батьками. Серед них юні футболісти, спортсмени з греко-римської боротьби та східних єдиноборств,спортсмени СК "Альянс-контроль", юні спортсменки з художньої гімнастики, баскетболісти, спортсмени з велосипедного спорту, бойового гопаку та багато інших. Слід зауважити, що за останні два роки в Чабанах та Новосілках за активної підтримки голови Чабанівської селищної ради, ГО "Розвиток Київщини", не байдужих жителів громади та спортсменів, спорт та бойові мистецтва почали стрімко розвиватися і на сьогоднішній день в різноманітних спортивних секціях та клубах займаються діти, юнаки та дівчата. 
Серед почесних гостей, які завітали на офіційну частину заходів привітати жителів Чабанів на святкуваннях Дня селища, були заступник голови Київської ОДА В"ячеслав Кучер, заступник голови Києво-Святошинської районної ради Дмитро Гусятинський , депутат районної ради, голова бюджетної комісії Олександр Паламарчук, помічник Лідера Радикальної партії, депутата ВРУ Олега Ляшка-Тетяна Гринчук.
Відкрив офіційні святкові заходи голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв, який від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету привітав всіх присутніх з Днем Чабанів та Другим Всеукраїнським ЕТНО ЕКО ФЕСТИВАЛЕМ "GREENФЕСТ". Заходи відкрилися під урочисте звучання Гімну України. У своєму вітальному слові до жителів Чабанів Олександр Киризлієв вказав на досягнення які зроблено за короткий період часу в розвитку інфраструктури та благоустрою населеного пункту, про велике бажання селищної ради та команди однодумців працювати на благо розвитку населеного пункту та громади, необхідності і подальшої співпраці з районними, обласними та державними органами влади та депутатами всіх рівнів, політичними силами. Голова також вказав , що одним із пріоритетних питань є закінчення будівництва школи та продовження будівництва Православного Храму в Чабанах. Олександр Киризлієв особисто подякував Голові депутатської фракції Радикальної партії у ВРУ Олегу Ляшку за допомогу у виділенні фінансування на об"єкти інфраструктури в наших населених пунктах та особливу увагу до проблем жителів громади.

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Вячеслав Кучер нагородив ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ від голови КОДА Олександра Горгана голову Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва та ПОДЯКАМИ заступників селищного голови Юрія Бондаря та Олега Наумчука за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток селища, високий професіоналізм, відповідальність та наполегливість в роботі, з нагоди Дня селища Чабани.

Від імені голови Київської обласної ради Ганни Старикової, заступник голови Києво-Святошинської районної ради Дмитро Гусятинський, вручив Почесну Грамоту заступнику селищного голови з питань роботи ЖКГ Володимиру Чуприні та ПОДЯКУ секретарю виконавчого комітету Наталії Макарській за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток селища, активну громадську позицію, високий професіоналізм та з нагоди Дня селища Чабани.

Олександр Киризлієв та Юрій Бондар, разом з секретарем виконавчого комітету Наталією Макарською, з нагоди Дня селища Чабани, від імені Чабанівської селищної ради відзначили Подяками, Грамотами та матеріальними винагородами кращих жителів селища, а саме працівників комунальних закладів та ОСББ, установ, наукових інститутів та організацій, закладів сфери освіти та медицини, активних громадських діячів, представників ветеранських та благодійних організацій, воїнів АТО, апарату селищної ради, депутатів та членів виконавчого комітету за вагомий внесок у розвиток громади та населеного пункту.
Серед нагороджених слід особисто відмітити депутатів КИЄВО-Святошинської районної ради Дмитра Гусятинського та Олександра Паламарчука, голову міжнародного благодійного фонду "Серце до серця" Олександра Соколова, регента хору при Свято-Троїцькому Храмі, активу громадську діячку Юлію Павлище, 90-річного довгожителя селища Чабани Карпову Аллу Іванівну.
До присутніх з вітальними святковими словами звернувся настоятель Свято-Троїцького Храму о.Мирослав , який благословив всіх присутніх.
Перед початком вечірніх святкових заходів до Чабанів завітав депутат ВРУ Ігор Мосійчук, який передав щирі вітальні слова громаді жителів Чабанів з нагоди святкування Дня селища від себе особисто та від Лідера Радикальної партії Олега Ляшка.


Максимум адреналіну та позитивних емоцій отримали учасники святкової лотереї. У врученні призів взяли участь Юрій Бондар, Наталія Макарська та діти. Виграти цінні призи пощастило багатьом учасникам лотереї. Серед призів були пральна машинка-автомат, спортивний велосипед, плазмовий телевізор, побутова техніка, предмети домашнього вжитку, набори автомобільних інструментів та дуже багато інших, потрібних у домі, предметів.
Безумовно апофеозом святкування Дня Чабанів був вечірній концерт зірок української естради, а саме запального прикарпатського гурту "БУДЬМО", NIKITA LOMAKIN, МАРІЇ ЯРЕМЧУК, LAMA, ALYOSHA та феєричне шоу фестивалю "ВОГНЮ".
Чудовими ведучими на святковому концертному дійстві та офіційних урочистих заходах були улюбленці публіки, українські актори Ірма Вітовська та Любомир Олянич.
Свято вдалося і надовго запам"ятається всім присутнім! У святкуваннях взяли участь велика кількість жителів Чабанів та сусідніх населених пунктів, приїхало також багато і киян. Присутні отримали масу позитивних та святкових емоцій. Це вже друге таке величне та масштабне святкове дійство з нагоди Дня селища в Чабанах.
Чабанівська селищна рада висловлює слова вдячності всім причетним до організації та проведення святкових заходів на День селища Чабани! 
Висловлюємо слова вдячності режисеру -постановнику дійства Роману Корнієнко та творчому колективу театру"КОРИФЕЇ".

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика