Щорічно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу громадськості до захисту прав дитини.

Про необхідність захисту дітей заговорили ще на початку 20 століття. 26 листопада 1924 року П'ятою Асамблеєю Ліги Націй у Женеві була прийнята Женевська декларація прав дитини. Вона складалася з п'яти основних положень, спрямованих, зокрема, на протидію дитячій праці й рабству, торгівлі дітьми. Документ закликав керуватися положеннями декларації для захисту дітей та покращення їх добробуту.
В нашій сім’ї вже давно склалася добра традиція всі свята відмічати разом. Так було і на День Чабанів. Наша сила в наших родинах та дітях! Бережімо та шануймо найдорожче та найрідніше, що у нас є.
Святий обов’язок кожного з батьків не лише дати життя своїй дитині, а й виростити та виховати свою дитину, дати їй належну освіту, допомогти знайти свій поклик у житті, підтримати у важку хвилину, навчити шанувати та цінувати сімейні та родинні цінності, стати гідним громадянином та патріотом своєї Держави! 
Бажаю всім українським родинам сімейного благополуччя, мирного неба, достатку та порозуміння. Нехай у кожній домівці завжди живе своя сімейна любов та гармонія, а домашній вогонь ніколи не згасне!

З повагою, Голова Чабанівської селищної ради, Олександр Киризлієв

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика