Шановні українці! 
Вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

 

Цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства, а тому нам з Вами залишається тільки сподіватись, що всі задекларовані Конституцією права та свободи поступово будуть нормою життя громадян України.
Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож наберемося терпіння та віри у те, що в скорому часі українці будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буди назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України, за участю представників громади, відбулися у Центрі культури та дозвілля Чабанів.

Бажаю всім бадьорості духу та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє нашої спільної держави. Будьмо разом у процесі побудови демократичного громадянського суспільства!

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою, Голова Чабанівської селищної ради, ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика