З самого ранку 22 вересня на центральній площі в Новосілках біля Будинку Культури було людно. Звучала музика , виступали творчі художні колективи, працювали різноманітні дитячі атракціони, народні майстри та умільці, заклади громадського харчування демонстрували свою продукцію, колектив ДНЗ «Яблучко» пригощав гостей запашним кулішем та пухнастими варениками, всіх радо зустрічали дизайнерські «будиночки з вулиці Оксамитової», справжнім подарунком для дітей були дитячі атракціони, каруселі, міні дитяча залізна дорога, дві великі надувні гірки, батути,білий медвідь та казкові герої, артисти на ходулях, солодка вата та попкорн. Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв приймав вітання від гостей та запрошених, представників громади з нагоди святкових заходів до Дня с.Новосілки.

 

Під час святкового концерту привітати жителів Новосілок завітали юні вихованці Чабанівської дитячої школи мистецтв, - Поліна Полива, Катерина Кравченко, Даша Шкаруба, Катя Паламарчук, Анна Василенко, Олександр Коцюба, Марина Куца, хореографічний ансамбль "Азгард"; Києво-Святошинського Культурно-мистецького центру,-Анна Підсуха, Єлізавета Ткачик, Єлізавета Каширіна, Ольга Музика, музичний керівник Наталія Галинська, народний ансамбль України "Дивоцвіти", дитячий ансамбль "Намистинка", ансамбль "Мальви", студія "АРТЕКШЕЛ", школа бойового гопаку Мар"яна Оленича, танцювальні студії Максима Субботіна "Козачок" та "Ча-ча-ча", студія художньої гімнастики "Грація" Яніни Тріпольської; Чабанівського Центру культури та дозвілля,-вокальний ансамбль "Мрія", ансамбль "Сузір"я", дитячий ансамбль "Веселі дзвіночки", Анастасія Бондар, Надія Гопчак, хореографічний колектив "Dance-Up" Віталія Черкасова; секція "Карате Араші" СК"Альянс-Котроль".
Фіналіст, переможець конкурсу "Мастер Шеф Діти" Данило Ківа провів для дітей кулінарний майстер-клас.
Багато емоцій та вболівань викликав вже традиційний конкурс Міні-Міс-2018, який проводила Новосілківська загальноосвітня школа. Переможцями у конкурсі стали: в номінації Міні-Міс-оригінальність Софія Дяченко, Міні-Міс-Творчість Анна Христюк, Міні-Міс-Новосілки-2018 Тетяна Іванова.
Представники Національної Гвардії України ознайомлювали всіх охочих зі службою в НГУ, проводили агітаційну роботу та охороняли громадський порядок. 
Ведучий першої частини концертної програми Іван Андрейченко не переставав запрошувати нових учасників святкового дійства та оголошувати присутнім на святі анонс вечірньої святкової програми за участю відомих зіркових артистів.
Як символ миру в Україні юні учасники концертної програми випустили в небо повітряні кульки.
Настоятель місцевого Храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Олександр відслужив святковий Молебен за мир в Україні та жителів Новосілок.
Офіційні заходи з нагоди святкування 92-річниці села Новосілки розпочалися Гімном України та вітальним зверненням до громади Голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва. У своєму зверненні селищний Голова привітав всіх з чудовим святом-Днем Народження села Новосілки, побажав громаді успіхів та процвітання, проінформував про роботу яку вже виконано, яка ще ведеться, задля розвитку інфраструктури та благоустрою населеного пункту та про плани на майбутнє. Серед робіт: оновлення та ремонт житлового фонду, центральних та місцевих доріг, облаштування зупинок пасажирського транспорту та тротуарів, встановлення системи водовідведення від дощових вод, озеленення, втілення в життя програми енергоефективного освітлення будинків та прибудинкових територій, модернізація, реорганізація, оновлення матеріальної та технічної бази керуючого підприємства з надання комунальних послуг, модернізація котельні з теплопостачання, ремонт, заміну дахів та утеплення будинків, утеплення Новосілківської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів навчання, благоустрій населеного пункту та інші роботи.
Голова зазначив, що населений пункт є інвестиційно привабливими, а це перспектива створення нових робочих місць та рух вперед. Голова подякував всім хто бере участь у розвитку населеного пункту, привітав та подякував нашим захисникам-воїнам АТО, які відстоюють суверенітет та незалежність нашої Держави. Голова привітав найстарших жителів Новосілок та наголосив на необхідності додаткової уваги та допомоги людям старшого та поважного віку, а також тим, хто опинився у складних життєвих обставинах, переселенцям з східних регіонів України, проінформував про Програму "Турбота", створену Чабанівською селищною радою.
Серед почесних гостей, які завітали в Новосілки та привітали громаду зі святом , були Голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослава Смірнова, Голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов депутат районної ради, голова бюджетної комісії Олександр Паламарчук, які акцентували увагу на необхідності плідної співпраці та порозуміння між різними гілками влади, задля розвитку та благоустрою в наших населених пунктах.
Відзнаками від Голови Київської обласної ради Ганни Старикової, з нагоди Дня Новосілок, за багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток громади, високий професіоналізм було відзначено ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ Голову Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва та ПОДЯКАМИ -заступників Голови Юрія Бондаря і Олега Наумчука.
Відзнаками від Голови Київської державної адміністрації Олександра Горгана з нагоди Дня Новосілок за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток населеного пункту, високий професіоналізм та багаторічну працю відзначено ПОЧЕСНИМИ ГРАМОТАМИ заступника Голови Чабанівської селищної ради Володимира Чуприну, секретаря ради Олену Соболєву, секретаря виконавчого комітету, керуючу справами Наталію Макарську.
Відзнаками від Голови Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульянова, з нагоди Дня Новосілок, за сумлінну працю на благо району, значний особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток територіальної громади відзначено ПОДЯКАМИ:
Коваля Анатолія Васильовича, учасника бойових дій в зоні АТО, депутата Чабанівської селищної ради VII скликання;
Шевчука Олександра Васильовича, головного лісничого відокремленого структурного підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України Боярської ЛДС, члена виконавчого комітету Чабанівської селищної ради VII скликання нагоди;
Перепелицю Наталію Іванівну, економіста апарату Чабанівської селищної ради.

Відзнаками від Голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослави Смірнової з нагоди Дня села Новосілки було нагороджено: 
Батіщеву Тетяну Вікторівну, керівника Центру надання адміністративних послуг Чабанівської селищної ради, державного реєстратора, за сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток соціальної сфери обслуговування;
Ліщук Ірину Олегівну, директора Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, депутата Чабанівської селищної ради VII скликання, за активну громадську діяльність, високу педагогічну майстерність, особистий вагомий внесок у розвиток освіти та виховання учнів;
Джемесюк Аллу Миколаївну, завідуючу ДНЗ «Яблучко», члена виконавчого комітетуЧабанівської селищної ради VII скликання, голову опікунської ради, за активну громадську діяльність, професіоналізм, любов до дітей, особистий вагомий внесок у розвиток дошкільного виховання;
Ратушенка Ігоря Тарасовича – депутата 4, 5, 6, 7 – го скликань Чабанівської селищної ради за активну громадську діяльність, особистий вагомий внесок у розбудову населених пунктів Чабанівської селищної ради, підтримку громадських організацій ветеранів війни та праці;
Гаврилюка Василя Григоровича, заступника директора Інституту садівництва НААН України, члена виконавчого комітету Чабанівської селищної ради, за багаторічну сумлінну працю в сфері сільськогосподарської науки та садівництва та активну громадську діяльність;
Скрипника Василя Івановича, ветерана Другої світової війни, учасника партизанського руху за активну громадську позицію та участь в розбудові населеного пункту.

Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв нагородив Подяками за вагомий внесок в розвиток села Новосілки Києво-Святошинського району, співпрацю з місцевими органами влади Голову Києво-Святошинської РДА Мирославу Смірнову, Голову Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульянова та депутата райради Олександра Паламарчука.


Селищний Голова Олександр Киризлієв з нагоди святкування Дня села, за особливі успіхи в праці, громадську діяльність, активну життєву позицію, духовну та благодійницьку діяльність відзначив Грамотами та Подяками ветеранів та довгожителів, працівників житлово-комунальної сфери, освіти, культури,медицини, спорту, працівників науки та виробництва Інституту садівництва НААНУ, людей з активною громадською позицією, заступника командира з громадського порядку військової частини №3030, полковника НГУ Олександра Гриценка. 
Не аби який фурор серед глядачів викликала хода чарівних дівчат школи барабанщиць. 
Багато азарту та адреналіну у присутніх викликала святкова лотерея, яку провели заступник Голови Юрій Бондар та директор РБК Світлана Ляшук. Багато кому з місцевих жителів пощастило виграти цінні призи, серед яких головними стали пральна машинка-автомат та спортивний велосипед.
Вечірню святкову концертну програму за участю відомих зірок естради продовжили вести талановиті ведучі телеканалу М1,- Міла Єремєєва та Денис ХРИСТОВ. 
Апогеєм святкування Дня села Новосілок став виступ у вечірній програмі таких зірковиїх артистів та музичних колективів української естради , як Академічний ансамбль пісні і танцю Прикордонної служби України, чарівна та талановита Наталія Карпа, народна артистка України, депутат Верховної Ради, неперевершена Оксана Білозір, ніжна та спокуслива LAMA, чаруюча своїм виконанням та улюблениця багатьох Злата Огневіч. 
Свято по-справжньому вдалося та надовго запам’ятається місцевим жителям та гостям.
Висловлюємо слова вдячності всім учасникам та співорганізаторам.

З повагою, організатори свята,
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, ГО "РОЗВИТОК КИЇВЩИНИ"

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика