На території Чабанівської селищної ради відбулася чергова знакова подія- День працівників сільського господарства відсвяткував Інститут садівництва НААН України.

Привітати працівників інституту з професійним святом завітав голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв разом з представником виконавчого комітету, заступником голови Юрієм Бондарем.
Урочисті заходи розпочав вітальним словом директор інституту Ігор Володимирович Гринник, який відзначив кращих працівників.
Голова селищної ради Олександр Киризлієв від імені Чабанівської селищної ради,депутатського корпусу, виконавчого комітету та себе особисто, привітав всіх присутніх з професійним святом та відзначив дванадцять кращих працівників Подяками від голови за сумлінну працю та гарні наукові результати в області селекції та догляду за рослинами.
Голова також зазначив, що дуже приємно, що є порозуміння між місцевою владою та керівництвом інституту, а особливо приємним є той факт, що Інститут розвивається завдяки чудовому науковому колективу фахівців та співробітників, більшість з яких є представниками громади Чабанів та Новосілок.
Привітав колектив зі святом і голова профспілкової організації Олександр Миколайович Шевчук.
Колектив Районного Будинку культури, вже традиційно, разом з народним ансамблем "Дивоцвіти" підготував чудову святкову концертну програму.

Хочеться зазначити, що на сьогоднішній день, Інститут садівництва в Новосілках Національної академії аграрних наук України – є головною науково-дослідною установою галузі садівництва в Україні, яка спеціалізується на створенні нових сортів плодових і ягідних культур; удосконаленні технологій вирощування безвірусного садивного матеріалу, плодів і ягід; розробці технічних засобів по догляду за садами, ягідниками та розсадниками; створенні нових, екологічно безпечних технологій тривалого зберігання плодів, сучасних технологій і рецептур продуктів оздоровчого призначення підвищеної біологічної цінності на базі лише натуральних, екологічно чистих компонентів, тощо. Продукція інституту є добре знаною та користується гарним попитом, не лише в Україні, а й за кордонами нашої Держави.

Бажаємо Інституту садівництва в Новосілках, його курівництву, науковцям та співробітникам, подальшого процвітання та нових трудових звершень на благо українського народу та Держави!

З повагою, Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика