Ось і завершується 2018 рік і ми перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. Він був неодзнозначним, сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань, вимагав напруженої та плідної роботи. Не все було бездоганно, але зміни ніколи не даються легко.

Ми рухались вперед і у багатьох важливих сферах нашого життя досягли суттєвих зрушень. Так, на території Чабанівської селищної ради ми продовжували втілювати наші проекти в різних сферах, розвивати інфраструктуру та благоустрій наших населених пунктів, ремонтували автошляхи, будували школу, вдалось відкрити можливість отримувати за місцем проживання широкого спектру адміністративних послуг, купували необхідну техніку та обладнання для комунальних установ, нове обладнання для освітніх закладів, дитячих спортивних клубів, культурно-мистецьких колективів. Тому вдячний усім, хто трудився для розвитку громади в культурних, освітніх медичних закладах, соціальній та економічній сферах, у комунальному господарстві та бізнесі. Дякую за розуміння, підтримку, небайдужість і спільну працю!

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці. Рік прийдешній несе нам нові виклики, які, упевнений, ми разом успішно подолаємо завдяки згуртуванню зусиль і наполегливій праці.

Кажуть, що в Новий рік здійснюються заповітні мрії та відбуваються справжні чудеса.

У ці святкові дні особисто та від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Чабанівської селищної ради колективам комунальних підприємств керуючих компаній з надання житлово-комунальних послуг в смт Чабани та с. Новосілки, дитячих навчальних закладів –«Дзвіночок» та «Яблучко», Новосілківської загальноосвітньої школи, Чабанівської дитячої школи мистецтв, амбулаторій загальної практики та сімейної медицини, колективам Інститутів землеробства та садівництва Національної академії аграрних наук, Української лабораторії якості та безпеки продукції агропромислового комплексу Національного університету біоресурсів і природокористування України, будівельним організаціям, установам, всім, хто проживає, працює чи навчається на території наших населених пунктів хочу побажати нехай рік новий принесе у ваші родини радість і щастя, мир, здоров’я, добробут, сімейний затишок. Нехай наступаючий рік буде щедрим та багатим на добро й здобутки, нехай святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, радістю від любові та добрих новин, укріпить вірою душі та зігріє любов'ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України! Бажаю зустріти ці чудові свята у піднесеному настрої, зі світлими помислами та добрими намірами. Нехай прийдешній рік стане щедрим на успіхи та принесе приємний смак перемоги як Україні, так і кожному з нас. Процвітання, злагоди, оптимізму і достатку всій нашій громаді!

З наступаючим НОВИМ 2019 РОКОМ та СВІТЛИМ СВЯТОМ РІЗДВА ХРИСТОВОГО! 
З повагою, Голова Чабанівської селищної ради, ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика