З ДНЕМ ЧАБАНІВ ТА ЗЕЛЕНИМИ СВЯТАМИ!
Шановні жителі Чабанів та Новосілок!
Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та себе особисто вітаю вас з 349 річницею від заснування Чабанів, Днем селища Чабани та великим православним святом П’ятидесятницею!

 

Прихожан та парафіяльну громаду Свято-Троїцького Храму Чабанів вітаю з Храмовим святом Святою Трійцею та Днем Святого Духу!
В цей величний для всіх православних християн День, коли пробуджується все живе і природа буяє своєю зеленню та цвітом, ми святкуємо День нашого селища Чабани і вже традиційно проводимо етно еко фестиваль GREENФЕСТ.
День селища Чабани – це дійсно наше з вами спільне свято. Нам пощастило жити в чудовому селищі зі славною історією та чудовими жителями. На сьогоднішній день селище Чабани є доглянутим, інвестиційно привабливим, екологічно чистим населеним пунктом, що стрімко розвивається та розбудовується, де створення комфортних умов для проживання людей, розвиток інфраструктури та благоустрою, культури та духовності, спорту, освіти та мистецтв є на першому місці. 
Жити в Чабанах дійсно стає престижним. Творять історію люди і головна заслуга у цьому наших жителів. Всім, хто працює на підприємствах та закладах освіти і медицини, вчить та виховує наших дітей, займається науковою працею в області селекції рослин, рохвиває галузь садівництва, хто надає медичні послуги і залучає нас до культурних та духовних цінностей, розвиває спорт, покращує благоустрій та озеленює наше селище-повага та слова вдячності!
Сучасні Чабани можуть пишатися тим, що тут народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей. Разом ми розвиваємося, набуваємо охайного європейського вигляду, робимо наше селище чистим та привабливим для людей. Разом ми єдина і велика сім'я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя нас та наших нащадків.
Наше селище славиться неповторною культурною спадщиною та славетною історією. Про досягнення у сфері виробництва, про мудрість і толерантність пересічних жителів, творчість діячів науки, мистецтва та спорту, успіхи у навчанні та перемоги на олімпіадах всіх рівнів наших учнів, відомо не лише в Україні, а й за межами нашої держави.
День селища – це свято, яке єднає всіх жителів Чабанів та Новосілок на території селищної ради, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного селища є часточкою історії нашої Держави. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.
Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід допомогають нашому молодому поколінню відроджувати рідне селище та підтримувати славетні традиції свого народу. Тож нехай і надалі процвітають наші Чабани, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почувають себе наші жителі. А ми, як представники громади та місцевий орган самоврядування, будемо докладати максимальних зусиль, щоб виправдати Вашу високу довіру і сподівання! 
На жаль, події останніх років на Сході України, створюють необхідність нашій Державі та її громадянам відстоювати свою незалежність, суверенітет та цілісність кордонів. Але ми є переконаними, що битва за Україну, за її Незалежність, завершиться для нас успішно, — завдяки загальнонаціональній солідарності, помноженій на мужність та героїзм наших воїнів, учасників АТО, в тому числі наших з вами жителів. Низький уклін Вам та слова вдячності!
Вітаючи Вас з Днем селища, в цей чудовий благословенний Богом день, коли пробуджується та оживає вся природа, бажаю всім духовного пробудження та піднесення, любові та взаємної поваги один до одного! Бажаю Вам добра та щастя, родинного затишку у ваших оселях, мирного неба, благополуччя та достатку, успіху в усіх починаннях та Божого Благословіння і захисту!
Нехай здійснюються всі мрії та надії на краще майбутнє нас, нашого селища, нашої Держави, ім'я якій-УКРАЇНА!

Голова Чабанівської селищної ради,
почесний голова ГО «Розвиток Київщини»
ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

16 червня 2019 року

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика