16 червня 2019 року, з нагоди 349-ї річниці заснування населеного пункту в Чабанах , відбулися святкові заходи до Дня селища. 
Захід відбувся за ініціативи Чабанівської селищної ради та підтримки селищного голови і почесного голови ГО «Розвиток Київщини» ОЛЕКСАНДРА КИРИЗЛІЄВА.
В цей день православні християни всього світу святкували ЗЕЛЕНІ СВЯТА, П’ЯТИДЕСЯТНИЦЮ- ДЕНЬ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ.
Місцева парафіяльна громада Свято-Троїцького Храму разом з настоятелем Храму о. Мирославом відсвяткувала ХРАМОВЕ свято. 
Під час святкування Дня селища Чабанів було традиційно проведено започаткований три роки тому ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЕТНО ЕКО ФЕСТИВАЛЬ GREEN ФЕСТ-2019. Метою проведення фестивалю є привернення увагу громадськості до проблем екології та необхідності захисту природи і навколишнього середовища. 
Починаючи з самого ранку селищний голова зустрічав та отримував вітання з Днем селища від місцевих жителів, депутатів, громадських діячів, представників ветеранських організацій, поважних та запрошених гостей.

Селище Чабани має багату історії та гордиться своїми жителями.
Привітати чабанців зі святом приїхали народні умільці та самодіяльні творчі колективи Києво-Святошинського району, Києво-Святошинського Культурно-мистецького Центру Новосілки, Центру культури та дозвілля Чабанів, Чабанівської школи мистецтв. Серед них хочеться відмітити обрядове дійство «Трійця» від вокального ансамблю «Намистинка» та фольклорного ансамблю «Звізда чудна», дитячого хореографічного ансамблю «Іскра», спортивної школи художньої гімнастики «Грація», народного ансамблю «Дивоцвіти», вокального ансамблю «Мальви», музичні вітання «Тебе я знайду» від Марини Куцої, «Промені» та «Дим» від Юлії та Катерини Киризлієвих, «Не зупиняй» Анастасії Бондар та інші. 
Для дітей та їхнього дозвілля, в першу чергу, на святі було передбачено багато приємних несподіванок. Серед них велика надувна гірка, батути, каруселі, атракціони, канатна дорога, казкові герої, дитячі машинки та залізна дорога, малювання ,солодка вата, морозиво, сік та попкорн...
Привітати та продемонструвати свої досягнення чабанцям прийшли представники місцевих молодіжних спортивних клубів та секцій, дитячих творчих та танцювальних колективів. Розвиток спорту, освіти,культури та мистецтв в Чабанах є одним із пріоритетних завдань для селищного голови.

Серед почесних гостей, які привітали жителів Чабанів на святкових заходах, були депутат Києво-Святошинської ради, голова районної бюджетної комісії Олександром Паламарчук, український боксер, бронзовий призер Олімпійських ігор в Атланті, заслужений майстер спорту, володар срібних та бронзових медалей чемпіонатів Європи ОЛЕГ КИРЮХІН, срібний призер Олімпійських ігор та чемпіонату світу з боксу, дворазовий володар кубку України та переможець чемпіонату України ДЕНИС БЕРІНЧИК, голови міських, селищних та сільських рад, голови ветеранських та громадських організацій, депутати, настоятель Свято-Троїцького Храму о. Мирослав.
Відкрив офіційні святкові заходи голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв, який від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету,привітав всіх присутніх з Днем Чабанів та ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ЕТНО ЕКО ФЕСТИВАЛЕМ GREEN ФЕСТ-2019. У своєму вітальному слові до чабанців та гостей Олександр Киризлієв вказав на досягнення, які зроблено за короткий період часу в розвитку інфраструктури та благоустрою, про велике бажання селищної ради та команди однодумців працювати на благо розвитку населеного пункту та громади, необхідності і подальшої співпраці з органами влади та депутатами. Голова також зазначив , що одним із пріоритетних питань є завершення розпочатого будівництва школи на 720 учнівських місць в Чабанах. Олександр Киризлієв акцентував увагу на необхідності захисту природи та навколишнього середовища, назвавши Чабани-екологічно чистим та економічно привабливим місцем для проживання людей. Сказав, що Чабани стрімко розвиваються та селищна рада прикладає максимум зусиль для створення належних комфортних умов проживання для своїх жителів.
Депутат Києво-Святошинської районної ради Олександр Паламарчук, за дорученням від голови Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульянова вручив голові Чабанівської селищної ради Олександру Киризлієву Почесну відзнаку Києво-Святошинської ради та Памятний знак від голови Служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, генерал-лейтенанта Леоніда Єдоченко «За сприяння державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України».
Олександр Паламарчук вручив Подяки від голови Києво-Святошинської ради Вадима Гедульянова за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок та активну участь в житті територіальної громади та з нагоди святкування Дня селища Чабани секретарю ради Олені Соболєвій, державному реєстратору- керівнику ЦНАПУ Тетяні Батіщевій, секретарю керівника Катерині Богун та від голови Києво-Святошинської районної РДА Мирослави Смірнової землевпоряднику селищної ради Богдану Маціборі. реєстратору ЦНАПУ Дмитру Коваленку, депутату місцевого органу самоврядування Миколі Вознюку.

Олександр Киризлієв з нагоди Дня селища Чабани, від імені Чабанівської селищної ради відзначив Подяками, Грамотами т кращих жителів селища та працівників комунальних закладів, закладів сфери освіти та медицини, науки, активних громадських діячів, представників ветеранських та благодійних організацій, довгожителів Чабанів. 
Заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів Юрій Бондар у своєму вітальному слові також звернувся до громади з нагоди Дня селища та привітав всіх присутніх зі святом, вказав на необхідності розвитку духовних та культурних цінностей, вихованні молоді у дусі патріотизму та любові до Вітчизни. 
На честь святкування великого православного свята Святої Трійці до присутніх з вітальними святковими словами звернулися настоятель Свято-Троїцького Храму о. Мирослав та заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Олег Наумчук.


Максимум адреналіну та позитивних емоцій отримали учасники святкової лотереї. В розіграші та врученні призів взяли участь Юрій Бондар та ведуча свята, чарівна і неперевершена Сніжана Єгорова. Виграти цінні призи пощастило біля чотирьохсот учасникам. Серед призів були пральна машинка-автомат, велосипед, гаджети, побутова техніка, предмети домашнього вжитку, набори автоінструментів та дуже багато інших, потрібних у домі, предметів. Щасливими власниками головного призу святкової лотереї стала сім’я корінних жителів Чабанів, а саме путівки на літній відпочинок біля моря для двох у Туреччині!
Безумовно апофеозом святкування Дня Чабанів був вечірній концерт зірок української естради, які зробили цей вечір по-справжньому святковим. Серед них були заслужена співачка України АСТРАЯ, Юліана Купцова, Вероніка Коваленко, група «Фуджі», GROSU, Світлана Тарабарова, Ольга Цибульська та Ірина Федишин. Селищний голова Олександр Киризлієв привітав зіркових артистів та вручив їм букети троянд.

Ведучими на святковому концертному дійстві були чудові та чарівні,- заслужена співачка України Александра Моне та Сніжана Єгорова.

Величне та масштабне свято вдалося і надовго запам’ятається всім присутнім! У святкуваннях взяли участь велика кількість жителів Чабанів та сусідніх населених пунктів, приїхала також багато і киян. Люди отримали масу позитивних та святкових емоцій. 
Чабанівська селищна рада висловлює слова вдячності всім причетним до організації та проведення святкових заходів на День селища Чабани! 
Висловлюємо слова вдячності режисеру свята Роману Корнієнко.
Приносимо вибачення перед тими жителями, котрим святкові заходи, можливо, завдали не зручностей.

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика