ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!
ЩИРО ВІТАЮ ВАС З ВИЗНАЧНИМ СВЯТОМ ДЛЯ КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ-ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних та інших.

 

 28 червня в Україні відзначають День Конституції, який є державним святом. Саме цього дня у
1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави та спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, ухвалила Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною та дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави, як повноправної учасниці світового співтовариства. Не зважаючи на те, що з того часу в документ було внесено де кілька раз зміни, дата свята залишаєтьсянезмінною.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний Закон України, який гарантує її громадянам
основні права та свободи, є оберегом державності та демократії, незалежності та соборності України. Її найвища юридична сила,- верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність.

В цей по-справжньому знаковий для кожного українця День, хочу побажати всім нам миру і взаєморозуміння, успіхів і плідної праці на благо українського народу! Нехай це свято додасть нам та нашим родинам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини, сприяє подальшій розбудові нашої державності, стано вленню достатку та благополуччя у кожній сім’ї, гарантує нашими громадян дотримання конституційних прав та свобод!
Бажаю вам мудрості та далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Держави – народовладдя, гуманізму та законності. 

СЛАВА УКРАЇНІ! 

З повагою, голова Чабанівської селищної ради 
Почесний голова ГО «Розвиток Київщини» 

ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика