Голова Чабанівської селищної ради, Почесний Голова ГО «Розвиток Київщини» ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ, разом з представниками депутатського корпусу, Виконавчого комітету та ГО «Розвиток Київщини» привітав жінок трудових колективів, громадських та ветеранських організацій з нагоди міжнародного жіночого свята 8-го Березня.

Чабанівською селищною радою було проведено ряд урочистих та святкових заходів для жінок громади. Серед яких святкова урочиста та концертна програма у Культурно-мистецькому Центрі с. Новосілок, ветеранській кімнаті, Центрі культури та дозвілля смт Чабани, Чабанівській селищній раді, дитячих садочках, академічному ліцеї «Ерудит».
За доброю традицією Олександр Киризлієв особисто завітав та привітав жінок трудових колективів. Привітання від селищного голови, разом з чудовими орхідеями та подарунками, отримали жінки-працівники комунальних підприємств, медичних та освітніх закладів, академічного ліцею «Ерудит», дитячих навчальних закладів «Яблучко» та «Дзвіночок», дитячої школи мистецтв, культурно-мистецьких та спортивних гуртків і секцій Чабанів і Новосілок.
Зі святом Вас, дорогі наші жінки! Добра, любові та гарного весняного настрою!

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика