Швидкоплинно летить час….З кожним роком ми все далі від весни 1945 року…Але залишається пам'ять про події Другої світової війни…
Саме та весна 9 травня стала для нас найсвітлішою і найдорожчою датою нового відліку часу, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості і гордості за свій Великий Народ.
Дійсно, свято зі сльозами на очах, яке глибоко проникає в душу кожної людини, заставляє задуматися про ті важкі історичні події, нагадує про хоробрість і героїчні подвиги, дарує радість та гордість, є достойним приводом згадати героїв, очевидців та учасників тієї страшної війни.
Ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя, складаємо глибоку шану всім, хто виборював Перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу.
Гірку чашу болю і страждань сповна довелося випити нашому українському народові. Великою ціною дісталась нам Перемога: Україна втратила за роки Другої світової війни понад сім мільйонів своїх синів і дочок… Війна це,- похоронки, вдови та сироти, розбиті сім'ї та зруйноване житло, спалені села та міста, концентраційні табори смерті та голод, людські сльози та страждання, мрії, яким так і ніколи не судилося здійснитися…
Ці дні спонукають нас згадувати історію та робити висновки з її уроків, щоб не повторювати помилок минулого.
Низький уклін та людська шана учасникам Великої Вітчизняної війни, які виявили небачену стійкість і мужність, щоб існувала наша держава і нові покоління її громадян.
Доземний уклін живим захисникам і вічна пам'ять загиблим...
Сьогодні Україна та увесь світ також переживають боротьбу з невидимим ворогом-пандемією короновірусу . Це певним чином, на жаль, обмежує нас у можливості вільного пересування на період карантинних заходів. Але ми є духовно єдиною нацією, пам’ятаємо та шануємо Героїв Другої світової війни, розуміємо, що неодмінно переможемо тимчасові труднощі і прийде той час, коли ми будемо разом у такі святкові та пам’ятні дні, як 9 Травня-День Перемоги!
Бажаю всім нам миру та порозуміння, сімейного благополуччя та достатку, ніколи не знати що таке війна!

З повагою

Голова Чабанівської селищної ради
Почесний Голова ГО Розвиток Київщини ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика