Дорогі жителі Чабанів та Новосілок, шановні українці!
Вітаю вас з Днем Державного прапора та 29-ю річницею Дня Незалежності України! Ці два свята, що відзначаються 23 та 24 серпня, є одними з головних державних свят українського народу. Адже, вони символізують нашу самобутність, несуть у собі дух і свободу минулих поколінь.

Синьо-жовтий прапор є символом національного відродження, втіленням незалежності і слави України, він відзеркалює прагнення українців до безмежної свободи, бажання працювати та вирощувати хліб під мирним небом. З ним ідуть у бій солдати на Сході країни, захищаючи її територіальну цілісність, за нього віддають життя кращі сини та дочки України.
Акт проголошення Незалежності України було ухвалено 29 років тому. За цей час понад третина населення України народилися вже у незалежній державі. Україна давно готова до європейського майбутнього. Але ніхто не побудує для нас європейські дороги, європейські населені пункти з потужними та спроможними, економічно незалежними громадами, ніхто не створить для нас європейську державу,- ми самі разом та спільними зусиллями маємо це зробити!
У ці дні ми також вшановуємо пам'ять тих, хто віддав своє життя за нашу свободу та незалежність нашої Держави, відзначаємо ветеранів війни та праці, як військових так і цивільних.
Бажаю кожному українцеві бути справжнім патріотом, захисником свободи та незалежності своєї Держави! Нехай в нашій країні панує мир, а її громадяни завжди живуть у достатку!
Щастя, злагоди та сімейного благополуччя кожній українській родині!

З повагою, Голова Чабанівської селищної ради
Почесний Голова ГО «Розвиток Київщини» ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика