Новини

Чабани і Новосілки стануть моделлю успішного управління для всієї України!

Двадцять чотири роки внутрішніх чвар, корупційних схем і поступового занепаду. Весь цей час олігархи будували державу з ручною системою управління, яка була орієнтована виключно на лобіювання інтересів так званих еліт. Цьогорічні місцеві вибори важливі як ніколи. Це реальний, і чи не останній із огляду на агресію Росіїі, як наслідок, економічну нестабільність, шанс змінити систему.

Детальніше...

Проблем багато, але все можна вирішити

Напередодні Дня Незалежності відбулася зустріч Олександра Киризлієва та ветеранської організації «Ветерани війни, праці і військової служби» села Новосілки, під час якої обговорювалися питання, що турбують місцевих жителів. Бесіда була цікавою та конструктивною, адже, як виявилось, проблем більш, ніж достатньо.

Детальніше...

Захоплююча подорож ветеранів Черкащиною

На початку вересня «Розвиток Київщини» влаштував подорож мальовничими місцями Черкащини для 30 представників ветеранських організацій Чабанів і Новосілок. Протягом дня відвідали Тарасову гору та побували у Свято-Покровському Красногірському жіночому монастирі.

Детальніше...

На варті життя або як працює пункт екстреної медичної допомоги

Мінімум година очікування аби врятувати людське життя такі реалії для мешканців Чабанів і прилеглих населених пунктів були ще минулого року. Тепер завдяки пункту екстреної медичної допомоги у Чабанах швидка, щоб приїхати за викликом, витрачає не більше 15-ти хвилин. Окрім селища, де базується медична служба, лікарі обслуговують Новосілки, Хотів, Лісники, Кременище, Ходосіївку та Круглик.

Детальніше...

Гра №1: молодь Чабанів

Невдовзі ще більше чабанських хлопців братиме участь у чемпіонаті Києва з футболу. Олександр Киризлієв тепер опікується аматорським клубом, який вже третій сезон поспіль виступає у столичній першості. Поки що там грає лише один представник Чабанів, але це питання часу. Також є троє виконавців із Но- восілок.

Детальніше...

Чисті Чабани або історія про те, як купували сміттєвоз

Було б неправдою говорити, що проблема сміття нова. Ще три роки тому сміттєві баки смт. Чабани до обіду могли залишатися переповненими.

На обурення мешканців місцева влада відповідала, що насе 

лений пункт обслуговує приватна компанія. Ті, в свою чергу, вказували на договір, в якому не було прописано чіткого графіку вивозу сміття. Також люди скаржилися на часті поломки машини. Тоді опікуватися цим питанням вирішив, на той час 

директор виробничого управління житлово-комунального господарства смт Чабани, Олександр Киризлієв. Керівництво Києво-Святошинського району пішло на зустріч директору ВУЖКГ у вирішенні надважли- вої для громади проблеми та виділило 750 тисяч гривень на придбання нової машини. Тож сміттєвоз для Чабанів придбали у короткий термін.

Наразі він працює щодня, окрім неділі. За один виїзд машина обслуговує до 35-ти сміттєвих баків. Позитивним є й те, що утримання власної машини суттєво економить місцевий бюджет і, робить Чабани чистим і комфортним місцем для життя. Сьогоднішні виплати складно порівняти з тими, котрі потребувала попередня компанія, адже тепер немає посередників! Таким чином, значно скоротилися витрати підприємства, що дало змогу не підвищувати тариф для населення. Відзначимо, що Чабани ввійшли в число небагатьох населених пунктів Києво-Святошинського району, які мають власну сміт- тєзбірну машину.

Машина вміщає до 35-ти сміттєвих баків

Матеріал підготувала Дарина Концидайло.

Яндекс.Метрика