Новини

Інщі новини

Мешканців Чабанів і Новосілок безкоштовно прийматиме юрист.

З 8-го жовтня кожен четвер з 12-ї до 16-ї години в офісі «Розвитку Київщини», що у приміщенні, де базується пункт екстреної медичної допомоги в Чабанах, громадян безкоштовно прийматиме юрист Валерій Присяжний. Він консультуватиме з питань соціального забезпечення, оформлення субсидій, складання заяв, скарг і договорів, а також роз’яснюватиме питання у галузях цивільного, трудового та земельного права.

Детальніше...

Доброта – рух душі

Із наближенням зими все більше загострюється проблема енергозбереження. Зокрема, актуальною є тема утеплення будинків. Із особистим проханням утеплити квартиру до голови громадської організації «Розвиток Київщини» звернулася мешканка Новосілок Лідія Якимчук. Допомога не змусила чекати на себе.

Детальніше...

Земля обітована: утопія чи реальність?

Вони обіцяли райський куточок, і їм повірили. Керівники місцевої влади роками передавали в оренду приватним підприємцям гектари землі. Ті, у свою чергу, обіцяли побудувати сучасні спортивні комплекси та зони відпочинку. Деякі договори діють вже десять років, але стан наданих у тимчасове користування територій не покращується, а стає лише гіршим.

Детальніше...

І дорослі, і малі прибирали Чабани

19 вересня у Чабанівському парку відбувся суботник. Організовувала захід громадська організація «Розвиток Київщини». У прибиранні взяли участь близько 30 місцевих мешканців.

Детальніше...

Нові ліфти в Чабанах запрацюють у жовтні

До 21-го жовтня у дев’ятиповерхових будинках по вулиці Машинобудівників 6 і 6в запустять нові ліфти. Монтаж кабін вже повністю завершений. Наразі проводяться пуско-налогоджувальні та оздоблювальні роботи в машинних приміщеннях і ліфтових шахтах. Також ведуться роботи з монтажу оперативно-диспетчерського зв’язку

Детальніше...

За крок до першого місця

Аматорський футбольний клуб «Wings», яким опікується Олександр Киризлієв, після п’яти турів столичної першості займає друге місце. Від першої сходинки у таблиці відділяє три очки. В останньому поєдинку команда переграла минулорічного чемпіона «Leon» з рахунком 2-1.

Детальніше...

Інщі новини

Олександр Киризлієв у виборчому бюлетені під 4-им номером

25 жовтня відбудуться вибори депутатів, а також голови Чабанівської селищної ради. Закликаємо підтримати лідера нашої громадської організації «Розвиток Київщини». У списку кандидатів на посаду селищного голови Олександр Киризлієв знаходиться під 4-им номером.

Детальніше...

Позачергові збори депутатів: чи є у Чабанах наркодиспансер?

Чи є у Чабанах наркодиспансер з’ясовували депутати селищної ради на позачерговій сесії, що відбулася 6-го жовтня. Ініціював її Андрій Піщай за допомоги ще 10-ох обранців із депутутаської групи. Аби внести ясність у питання, до сесійної зали прийшов і власник приміщення, в якому, за попередньою інформацією, знаходиться наркологічний центр.

Детальніше...

Вода, яку ми п’ємо

Вода з залізом і нітратами. У Чабанах із 40 відібраних зразків питної води тільки два відповідають державним санітарним нормам та правилам. Такі результати дав аналіз, що проводила атестована лабораторія міжнародної групи компаній «Ecofost». Дослідження ініціювала громадська організація «Розвиток Київщини». Пити воду, використовувати її для приготування їжі та у побуті без спеціальної обробки виявляється вкрай небезпечно.

Детальніше...

Яндекс.Метрика