19 липня 2016 року відбулася КОЛЕГІЯ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РДА за участі голови Мирослави Смірнової, її заступника Михайла Лєзніка, заступників голови районної ради Олександра Однороманенка та Дмитра Гусятинського, Чабанівську селищну раду на районній колегії представляв голова ради Олександр Киризлієв.

 

Між РДА і Укравтодор досягнуто домовленості про виділення з державного бюджету згідно постанови Кабміну понад 62 млн грн на ремонт Одеської траси та будівництво роз'язки в районі Чабанів і Гатного. Дуже важливою для розвитку Чабанів та Новосілок є постійна підтримка та сприяння голови РДА Мирослави Смірнової!

Головними стали питання щодо ремонту Одеської траси, яка пролягає у Києво-Святошинському районі в межах Чабанів та будівництва розв'язки по трасі в районі Чабанів та Гатного. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 року № 374 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 498 "Деякі питання використання у 2015-2017 роках коштів, залучених у попередні роки під державні гарантії Державним агентством автомобільних доріг" фінансування з державного бюджету у розмірі понад 62 млн піде саме на цю ділянку дороги. З районного бюджету на умовах співфінансування необхідно буде виділити 6,9 млн грн.
Таким чином між РДА і Укравтодор досягнуто домовленості про виділення з державного бюджету згідно постанови Кабміну понад 62 млн грн та з районного бюджету 6.9 млн гр на ремонт Одеської траси, а також будівництво розв'язки в районі Чабанів і Гатного.
На необхідності вирішення даного питання Чабанівська селищна рада в особі голови Олександра Киризлієва неодноразово акцентувала увагу, позитивне вирішення даного питання було дуже необхідним. задля комфортного проживання жителів Чабанів, зручності та безпеки руху при заїзді та виїзді з селища. Сприяв у вирішенні фінансування даного питання на рівні Кабінету Міністрів України народний депутат України Олег Ляшко, його помічник-консультант Олександр Богачов.

 

Також на колегії було виділено субвенції з районного бюджету бюджетам органів місцевого самоврядування, які сягають 14 млн грн, і передбачають кошти для Боярської та Вишнівської міських рад, Чабанівської селищної ради та Горенської, Забірської, Петропавлівсько-Борщагівської та Мироцької сільських рад.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика