28 липня 2016 року відбулася чергова дванадцята сесія Києво-Святошинської районної ради VII скликання У засіданні взяли участь голова районної ради Олександр Тигов, його заступники Олександр Однороманенко і Дмитро Гусятинський, голова РДА Мирослава Смірнова, її заступник Михайло Лєзнік. Депутатами районної ради було заслухано і прийнято багато важливих питань для району та його жителів.

 

БУЛО РОЗГЛЯНУТО ТА ПРОГОЛОСОВАНО РЯД ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ ДЛЯ ЧАБАНІВ ТА НОВОСІЛОК! Лобіювали інтереси Чабанівської селищної ради її голова Олександр Киризлієв, депутат виборчого округу№1 Олександр Богачов, заступник голови з питань ЖКГ Дмитро Шафорост, представники виконавчого комітету.

Серед важливих питань, прийнятих на сесіЇ за поданням голови Чабанівської ради Олександра Киризлієва було:
Виділення субвенції з районного бюджету на утеплення дитячого садочку в сумі 1 млн. 600 тис. грн.
Виділення коштів з районного бюджету, як спів фінансування у розмірі 6 млн. 200 тис.грн. (10 % від загальної суми вартості робіт) на ремонт доріг державного значення, а саме Одеської траси ,що проходить через Чабани, та будівництво сучасної естакади (розвороту) в районі зупинки "Чабани-1". 90% коштів буде виділено з державного бюджету, згідно Постанови Кабінету Міністрів України.
Сесією було проголосовано виділення коштів транзитом з державного бюджету через район на бюджетний рахунок Чабанівської селищної ради в сумі 2 млн. 510 тис.грн. на будівництво середньої загальноосвітньої школи 1-3 ступенів навчання на 24 класи (720 учнів) по вул. Юності, 5 в Чабанах.
Слід зауважити, що 1 млн. 810 тис. грн. з даної суми було виділено з державного бюджету завдяки підтримки першого заступника голови бюджетного комітету Верховної Ради України, народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка Василя Амельченка.
700 тис. грн. з вище зазначеної суми виділив народний депутат нашого округу з власного депутатського фонду Руслан Сольвар.

Також на будівництво школи в Чабанах, згідно депутатського звернення Олега Ляшко до голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової, було виділено ще додатково 5 млн.грн. Мирославою Смірновою було ініційовано проведення змін до районного бюджету та підтримано звернення народного депутата.

Питання, що виносились на сесії, були попередньо ствердженні та погоджені на засіданні колегії РДА, пройшли опрацювання на профільних депутатських комісіях.
Маємо впевненість,що скорим часом закінчаться всі підготовчі роботи стосовно проектно-кошторисної документації, погоджень, фінансування і у Чабанах розпочнеться будівництво довгоочікуваної школи! На жаль процедура довга, але її треба було пройти та запастись терпінням, прикласти чималих зусиль, щоб отримати позитивний результат.

 

Чабанівська Селищна рада висловлює слова подяки за підтримку всім причетним до доброї справи, стосовно будівництва школи та розвитку благоустрою в Чабанах та Новосілках. Тільки разом, тільки спільними зусиллями змінимо наші населені пункти на краще, задля виконання своїх зобов'язань перед нашими виборцями!
БУДУЙМО УКРАЇНУ РАЗОМ!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика