Медицина та охорона здоров'я

ШАНОВНІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ! З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА ЩИРО ВІТАЄМО ВАС З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та себе особисто вітаємо медичних працівників Чабанівської та Новосілківської амбулаторій загальної практики сімейної медицини!

Детальніше...

ВІТАЄМО З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та себе особисто вітаю всіх працівників медичної сфери з професійним святом- Днем медичного працівника! Ваша праця є дісно дуже важливою та необхідною. Саме від вас та вашого професійного досвіду дуже часто залежить людське життя, яке є безцінним! Бажаю професійного зростання, успіхів та мирного неба!

З повагою, голова Чабанівської селищної ради, Олександр Киризлієв

Всеукраїнська акція "Герой-рятівник року"

Привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятувальника, піднесення на вершину людської поваги його особистості, як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяння формуванню довіри громадян держави до Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників. 

 

Всеукраїнська акція “Герой – рятівник року” передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація – проведення урочистої церемонії нагородження переможців. При виявленні героїчних вчинків громадянами звертайтесь по тел. 239-09-34, 101.

Медичні установи Чабанів та Новосілок отримали спецодяг і медикаменти

Спецодяг передали двом місцевим медичним амбулаторіям і пункту Екстреної медичної допомоги. Останні також отримали медикаменти.

Детальніше...

19 червня в Україні відмічають День медичного працівника

19 червня в Україні відмічають День медичного працівника. 

Користуючись нагодою, вітаю всіх медичних працівників з професійним святом!!! Особливі слова подяки медичним працівникам, які працюють на благо наших населених пунктів, а саме медичному персоналу Чабанівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та завідуючій Ірині Олександрівній Лук'яньонок, Новосілківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та головному лікарю, депутату Києво-Святошинської районної ради Ярославу Миколайовичу Грабчуку, медичному персоналу ДНЗ "Дзвіночок" в Чабанах та ДНЗ "Яблучко" в Новосілках!

Детальніше...

На варті життя нова карета екстреної медичної допомоги

2 червня у Чабанах відбулася презентація нової автівки для пункту екстреної медичної допомоги. Сучасний Peugeot «Boxer» обладнаний дефібрилятором, м’якими носилками, кріслом-каталкою, апаратом штучної вентиляції легенів і шийними комірцями. М’яка підвіска у машині сприяє більш комфортному транспортуванню пацієнтів.

Детальніше...

Коли викликати екстрену медичну допомогу?

Питання, на які виклики має приїздити невідкладна медична допомога, а на які екстрена виникає у населення дуже часто. Обидві медичні служби обслуговують Чабани, Новосілки, Хотів, Лісники, Кременище, Ходосіївку, Круглик та інші населенні пункти. Проте специфіка роботи різна.

Невідкладна медична допомога, що базується у Хотові, виїжджає на виклики у випадках, коли у пацієнта температура, підвищений тиск чи загострення хронічних хвороб. Також у «невідкладній» немає лікарів – працюють лише фельдшери або медсестри.

Детальніше...

Вода, яку ми п’ємо

Вода з залізом і нітратами. У Чабанах із 40 відібраних зразків питної води тільки два відповідають державним санітарним нормам та правилам. Такі результати дав аналіз, що проводила атестована лабораторія міжнародної групи компаній «Ecofost». Дослідження ініціювала громадська організація «Розвиток Київщини». Пити воду, використовувати її для приготування їжі та у побуті без спеціальної обробки виявляється вкрай небезпечно.

Детальніше...

На варті життя або як працює пункт екстреної медичної допомоги

Мінімум година очікування аби врятувати людське життя такі реалії для мешканців Чабанів і прилеглих населених пунктів були ще минулого року. Тепер завдяки пункту екстреної медичної допомоги у Чабанах швидка, щоб приїхати за викликом, витрачає не більше 15-ти хвилин. Окрім селища, де базується медична служба, лікарі обслуговують Новосілки, Хотів, Лісники, Кременище, Ходосіївку та Круглик.

Детальніше...

Яндекс.Метрика